Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Televize Pětka zahájí vysílání reality show o Bartošové

Média

  16:34
PRAHA - Nová televize Pětka zahájí vysílání v pondělí 15. října v osm hodin večer reality show Iveta o zpěvačce Ivetě Bartošové.

Iveta Bartošová foto: Isifa

Vyplývá to z programového schématu, který novinářům zaslala PR manažerka TV Pětka Kateřina Kotalová. Na celebrity budou zaměřené i další pořady.

Jde například o Bulvárek moderovaný Kateřinou Kristelovou a Janem Antonínem Duchoslavem nebo Svět celebrit, kterým provede herečka Alice Bendová. O šest dní později nabídne bulvární formát také TV Nova, která 21. října odvysílá první díl pořadu Prásk! FTV Prima před osmou večer vysílá VIP zprávy o novinkách ze světa slavných.

ČTĚTE TAKÉ:

Kromě bulváru nabídne Pětka například Buřtcajk Zdeňka Izera zaměřený na parodie nebo pořad Koule, ve kterém mají známí lidé glosovat události dne.

Pětka uvede také gastronomický pořad Nevař z vody, který charakterizuje jako talk show Davida Suchařípy s plným talířem zábavy. Kulinářská témata jsou součástí také konkurenčních programů. Česká televize vysílá pořad Kluci v akci, FTV Prima mimo jiné Prostřeno a Nova reality show MasterChef.

Pětka

Provozovatelem Pětky je společnost Metropol TV, která v roce 2010 spustila pražskou televizi Metropol. Z ní Pětka například převezme pořady Supermáma, City Koktejl nebo Na vrcholu. Televize chce do konce roku získat podíl na sledovanosti 0,3 procenta, do tří let plánuje ovládnout pět procent televizního trhu.

Autoři: ,

Nuda v BRuNU nehrozí. Vyhrajte vstupenky do zábavního parku
Nuda v BRuNU nehrozí. Vyhrajte vstupenky do zábavního parku

V Moravské metropoli se rozkládá zábavní park BRuNO, který přináší nekonečné možnosti pro aktivní odpočinek jak pro děti, tak i pro dospělé. Maskot...