Diskuse
Na Bali vás bez roušky nikde neobslouží, ale dodržovat pravidla tu nikoho neobtěžuje, říká Češka
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P68e39t81r 94B56r92o80d67a
Pokud ji tam nosí pod fňákem jako ji mají na fotce, takže z povinnosti, ale bez účelu. Tak to je úsměvné.. jen malý dotaz jak se s rouškou pije nebo jí....
L13u38c65i73e 14S26i63r77o49k41a
Jen bych chtela podotknout, pokud je nekdo nakratko v Indonesii a mluvi o chovani Asiatu, je to stejne, jako by nekdo nakratko zil v Nemecku nebo treba v Cechach a mluvil by o chovani Evropanu...
H46a69n77a 70D95o53s35t15á67l59o34v61á
To je problém Česka - "obtěžuje" prostě všechno. Kverulovat, ať to stojí co to stojí.
P10e13t40r 72B25a32l23c64a90r
Problém Česka je, že to jde nesmyslně ode zdi ke zdi a změny klidně ze dne na den. To se nedá brát zcela vážně:
Plošná karanténá. Best in covid. Žádné roušky do škol. Druhá vlna, zavřít. Rozvolnit, budou Vánoce. Třetí vlna, zavřít jen služby, výroba běží, ale testy na pracovištích přijdou později. Povinné nošení respirátorů všude v zástavbě bez ohledu na počet osob nebo rozestupů.
Prostě "best in kovid" střídají prů.ery a zoufalé šlapání na epidemiologickou brzdu ke snižování mobility a kontaktů. Vše doprovázené mikromanagementem premiéra, jehož paní si zoufá a trpí na dovolené u moře.
V56r59a45t36i18s64l80a26v 63Č81i28h46á23k
Hadry pod nosem to jistě vylepší. Nebo Martinik - Francie, tam v barech mají neviditelnou roušku a nikoho to neobtěžuje.
M52i12l97a60n 20N98e13s67p75o10r
Karibik je jiny svat a "misto ockovani" tam maji rum
P95a77v76e65l 69V72é53b47r
U nás vás také nikdo bez roušky neobslouží - a kolikrát ani s rouškou, protože to má jednoduše zakázané. A protože, na rozdíl od Bali, máme zakázáno téměř vše, obtěžuje nás dodržovat pravidla, o jejichž smysluplnosti všichni pochybují.
V54á36c75l54a22v 27K34o68p44t70a
ano to je logické, proto počty nakažených klesají


















