Pátek 29. září 2023, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

ČSSD: Konec schizmatu „brněnských papežů“. Jak odpovědí zklamaní?

Bohuslav Sobotka nesmí upadnout do „růženkovského spánku“. Haškovo křídlo padlo, ale pro budoucnost sobotkovců bude klíčový druhý poločas.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Odpad

12. 11. 2013 18:14
kdo chodil na-organizoval akce pro podporu Sobotky?
krestanska frakce v cssd.
0 0
možnosti
Proč se musel hochštapler sám pověsit, to nestačilo že je
hochštapler?  Slušná společnost by měla podobné eliminovat včas. Mediální tendence používat lidi s poruchou osobnosti jako  universální produkt je zhoubná. Asi mezi baviče a rošťáky, co z televize tečou, by jiný nezapadl. Ovšemže i dříve kočoval krajem cirkus a přinášel katarzi občas i za hranou dobrých mravů. Ale hned v pondělí rychtář dbal, aby pakovali a táhli jinam. A když se mu zdáli liknaví, nelenil a bičem jim připomněl, jaký v obci řád. Pokud by soc dem byla legitimnější stranou, kdokoliv z mužů ve vedení by vyzval p.Haška na duel, ZA POŠKOZENÍ SVÉHO VLASTNÍHO JMÉNA s vedením strany spojeného. Stejně jako karetního falešného hráče. Kde ale není zodpovědnost, je život jako v chlívě, žlab, koryto, napaječka, ve hnoji jako doma. Kdo lže, TEN KRADE , má na kradení politický mandát. Alespoň něco nás spojuje. Czesi zde kradte! (Ne v zahraničí) 
0 0
možnosti

Odpad

12. 11. 2013 18:16
duel za neco vic
takovyy duel uz probehl -proto sobotka a hasek, kandidovali v stejnem miste. v duelu vyhral hasek, sobotka ale vytah nuz a vrazil ho vitezovi do zad, ze pry nerad prohrava a cssd je jeho.
0 0
možnosti