Diskuse k článku: Proč se policie bála útěku? Kmotr Novák si koupil nový dům v USA

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 74
  • Poslední: 4.4.2013 12:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Cedivoda 4.4.2013 12:09

Zásadní chyba našich soudů

spočívá v nevyužívání institutu propadnutí jmění. Propadnutí jmění postihuje jmění celé nebo tu část, kterou soud určí; propadnutí se nevztahuje na prostředky / věci, jež jsou nezbytné k uspokojení životních potřeb odsouzeného nebo osob, o jejichž výživu či výchovu je odsouzený povinen pečovat (§ 52 odst.1). U osob veřejně činných, které trestnou činností poškozují v závažné míře veřejný zájem by soud měl především trestat tyto osoby tímto opatřením. Trestnou činnost páchají (vědomě a plánovitě) ke svému obohacení a odebrání majetku je pro ně větším trestem, než zbavení svobody v řádu několika roků.

Š. Apolen 3.4.2013 16:00

Paní Kavková!

V článku,jestli jste ho pozorně četla,není nic o osobní přítomnosti Alexandra Nováka v USA !!!

J. Cedivoda 3.4.2013 12:22

Za těch 37 milionů,

které mu stát věnoval, i když to byl výtěžek z trestné činnosti, si mohl koupit dům v lepší destinaci, než jsou USA. Je to holt LEPŠÍ ČLOVĚK, než ti ostatní.

R. Buršík 3.4.2013 7:02

verandou spojený s Grossem

úplatek snad podléhá  státnáí kase byl to uplatek

M. Bednařík 3.4.2013 15:45

Re: verandou spojený s Grossem

Buršík - vzor a prototyp ódéesáckého inteligenta.

J. Kalina 2.4.2013 22:20

ods = prasečák

R. Buršík 3.4.2013 7:39

Re: ods = prasečák

a cvj Floridský Standa

J. Feciskanin 2.4.2013 21:56

okradl nás ? okradl !

tak zavřít, až zčerná (btw., je to politicky korektní ?)...

takže radši takhle... ZAVŘÍT, AŽ ZBĚLÁ !!!

J. Kalina 2.4.2013 21:52

co to zas udělá s preferencema toho zlodějskýho

dobytku klausovo všivejch učedníků aby podržtaška polodement kuba slíbil lidem že nikdo nebude platit daně na furt že,brzo zavřou Janouška ten napráská další zloděje a celá ods shnije ve vlastních sra.kách

J. Feciskanin 2.4.2013 21:56

Re: co to zas udělá s preferencema toho zlodějskýho

to je to poslední, co mě trápí

P. Jansky 2.4.2013 21:22

policie si pripsala bodik

ale spis bych to videl tak ze sla najisto.. na udani..  jak je u nas dobrym zvykem

M. Komárek 2.4.2013 20:51

rytíř Jedi zavšiví každou diskuzi

dotaz redakci - jste spokojeni?

R. Jedi 2.4.2013 20:53

Re: rytíř Jedi zavšiví každou diskuzi

...vážený hmyze, ty opravdu budeš modrá straka (za toto dostaneš od Nečase pus mnoho a ještě pár holek ze strany /na straně/), co potírá svobodu slova!!! Nebuď hloupý a včas změň kabát - konec se blíží...

M. Komárek 2.4.2013 21:08

A teď trochu vážně

doufám, že ti byl již odebrán řidičák, volební právo, možnost darovat sperma a ven chodíš jen v doprovodu. Magor jako ty by měl být opravdu pod kontrolou.

R. Jedi 2.4.2013 21:27

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

...milý hmyze (ne)vím proč obhajuješ politku ODS, o které píši - podle všeho tak schvaluješ trestné činy (vraždy, vydírání, vyhrožování, výpalné, ublížení na zdraví, podvody <mnoha-miliardové>, špionáž, stalking <to znáš přeci!!!>, narušování pravidel volného trhu atd. atd.), což je trestné!!! § 403 TZ Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka: "Kdo podporuje nebo propaguje hnutí <tvůj problém>, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let. Odnětím svobody na tři léta až deset let bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 veřejně přístupnou počítačovou sítí. Příprava je trestná." = máš opět smůlu!!! Have fine fly down head!!!

Čtěte prosím WWW.destrukceBIS.WZ.CZ ať víte, jak jsou lidé s opozičními názory likvidováni pochlebovníky Nečase!!!

H. Šlahůnek 2.4.2013 21:40

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

Vy jste nemocný.

R. Jedi 2.4.2013 21:47

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

...vy zase napadáte každého normálního, kdo je v opozici proti ODS - schvalování trestných činů "státní" mafie je právě trestný čin!!!

...URÁŽKY si nech soudruhu až někam - komu tím pomůžeš, že budeš obahovat zločince, milý psychopate!!! Hlavně už nepiš, vícebarevná strako - barvu dle uvážení: (a) rudá X (b) modrá???!

H. Šlahůnek 2.4.2013 22:15

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

Já jsem taky proti ODS, ale nevidím důvod, proč bych měl spamovat internetové diskuze odkazy na pochybné stránky. Pokud máte pocit, že se děje něco nekalého, dejte podnět policii, je to vaše občanská povinnost.

R. Jedi 3.4.2013 6:51

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

§ 403 TrZák založení, podpora a propagace <to je vaše = 10 let basy> hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, § 404 projev sympatií <3 roky basy> k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka, § 405 popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování <3 roky basy> genocidia a u dalších i § 181 poškození cizích práv <5 let basy>, § 184 pomluva <2 roky basy>, § 354 nebezpečné pronásledování <3 roky basy>, § 353 nebezpečné vyhrožování <3 roky basy>,  § 175 vydírání  <12 let>, § 177 útisk <5 let>,  § 355 hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob <3 roky>, § 356 podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod <3 roky> a § 352 násilí proti skupině obyvatelů a proti jednotlivci <3 roky>.

SUMA SUMÁRUM POKUD "STÁTNÍ" MAFIE OPĚT NEZKORUMPUJE POLICII, TAK ČEKÁ ODMĚNA (v prostém součtu) 16 až neuvěřitelných 54 let, pokud by se to načítalo, což se nedělá... 5 let Borů vašim "vorům" bude stačit za podobnou výhrůžnou propagandu!!!.

R. Jedi 3.4.2013 7:09

Re: teď trochu vážně = modré totalitní myšlenky až na Mírov!

...dovětek: milý modrý soudruhu, moje stránky nejsou žádný spam a už vůbec nejsou pochybné, je to čistá pravda o tajných akcích ODS a dalších (nejde jen o ODS) - na webu WWW.destrukceBIS.WZ.CZ je právě trestní oznámení na "státní" mafii (na BIS a spol.) a tak si to přečti celé, ať víš do čeho jdeš ("Pelhřimov")! Ha a zase se váš útok (ne)povedl!!!

S. Donát 3.4.2013 13:05

Re: A teď trochu vážně

Máte pravdu, také v to doufám. Podobné existence by se hlavně neměly množit. Jeden exemplář myslím bohatě stačí.

M. Bednařík 3.4.2013 15:55

Re: A teď trochu vážně

Nedospělče komára, zřejmě nejsi způsobilý si uvědomit, že v případě spermatu jsi to právě ty, na kterém bylo použito vadné sperma. Na Valašsku na to mají přiléhavé rčení-"co za potvo.u ťa mjéla, že s tebú nepleščíla o uhel"? (pro upřesnění - uhel se vyslovuje s tvrdým "l" jako ve slově mlýn. Znamená to roh nějaké budovy)

M. Bednařík 3.4.2013 15:43

Re: rytíř Jedi zavšiví každou diskuzi

Nedospělec komára právě projevil své genetické zatížení a realizoval svou nutkavou

a nezvladatelnou potřebu práskat a udávat.

R. Jedi 2.4.2013 20:09

Plánované tunely <doslova makro-ekonomické> vymyšlené ODS...

V ČR hlavním důvodem tragické ekonomické situace je skutečnost, že v kuponové privatizaci a v přímých privatizacích došlo k vytunelování státního majetku (občanů) ve prospěch oligarchických podnikatelů, kteří neumějí nic jiného než krást (něco podobné PPF, Penta, J&T, Chemapol, Poldi, Škoda Plzeň, ČEZ, CzechCoal, Motoinvest, CS fondy, fondy Trend, Plzeňská banka atd. atd.). Tito ekonomičtí paraziti, pak díky masivnímu sponzorování ODS (a ODA) (Klaus, Nečas, Topolánek, Langr + Langerová /na tu bacha - politická korupce ODS v justici/, Tlustý atd.), ovlivnili a ovlivňují chod celé státní správy: (1) policisté, státní zástupci a soudci jsou vyklepaní z obrovských peněz (vytunelované sta-miliardy, možná ale také i 1,2 bilionu Kč!!! Celý podvod byl založen na tom, že nabyvatelé nazaplatili reálnou tržní cenu, ale jen nepatrný zlomek) a tak se tunely nestíhají.

R. Jedi 2.4.2013 20:10

Re: Plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 2

(2) Oligarchové spolu s ODS diktují občanům názory a jak žít, protože díky "stání" mafii zaměstnávají jen příznivce této "státní" mafie (nejde o špatně placená místa, to jim je jedno). (3) Tato "státní" mafie (reálně je to propojení ODS + bývalí agenti STB + BIS a ÚZSI + mafiánští podnikatelé) tedy skrz propojené obrovské peníze (právě stamiliardy) a moc (realizováno ODS, systémovou korupcí a klientelismem) ovládají reálně ČR. (4) Aktivisté, opoziční občané (i opoziční politici), jsou bez milosti (z)likvidováni BIS a ÚZSI (tajné služby) v tajných akcích krytých vládou ODS, aby se nic nevědělo (vraždy, vydírání, vyhrožování, výplané, ublížení na zdraví, likvidační podvody, kriminalizace, zavírání do blázinců, vykonstruované justiční procesy, smyšlená správní řízení /pokuty/, pomluvy, nadávky, vyhazovy ze zaměstnání, pronásledování policií atd.).

R. Jedi 2.4.2013 20:11

Re: plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 3

Neskutečné systematické porušování zákonů "státní" mafií, které prochází pro systémovou korupci v policii, státních zastupitelství a v justici!!!

===> Pokud chcete vědět více, čtěte: WWW.destrukceBIS.WZ.CZ

===> O detaily si můžete psát na: BIScontra@HOTMAIL.COM

...nebudete věřit, co "státní" mafie dělá proto, aby si udržela moc a zdroj peněz (mnoho-miliardy... ročně).

J. Štrobl 2.4.2013 20:29

Re: plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 3

No hezky jste popsal. Ale jenom by mě zajímalo proč Vám nevadí, že socani kradou stejně? Patrně proto, že to nejsou oligarchové nebo pro své rudé oči ty krádeže pod rudou vlajkou nevidíte?

R. Jedi 2.4.2013 20:42

Re: plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 3

...hele modrý soudruhu (čti modrá strako) nejsem žádný bolševik!!!

Vinu za stamiliardové podvody a tunely v privatizacích nese ODS (a ODA) - ostatní je jen běžná kriminalita.

Tady se soudruhu bavíme až o škodě 1.200.000.000.000 = to je prosím 1,2 bilionu jen na vstupu... po proprání je to jistě více!!!

Ukaž mi jiné politiky, které podobnou škodu způsobili!!!

M. Těhanová 2.4.2013 21:20

Re: plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 3

J e možné, že takový blb není zbaven svéprávnosti? Takové nenávistné bláboly se vidí málokdy!

R. Jedi 3.4.2013 6:55

Re: plánované tunely <doslova makro-ekonomické> / ČÁST 3

...roz-milá Mirko (čti Mirku Top.; jsi TOP) urážky si nech až na sjezd modrých strach či rudých baretů (prima parta) - přečti si výše co tě čeká za podobnou veřejnou propagandu teroru "státní" mafie = příjemný pobyt v cele!Najdete na Lidovky.cz