Diskuse

Neviditelný bombardér i legendární B-52. Proklikejte si detailní fotografie i se zajímavostmi

Ostrava opět zažije velkou slávu. Největší vojenské letectvo na světě - US Air Force - používá tři typy strategických bombardérů. Hned dva z nich, „létající babička“ B-52 a modernější nadzvukový stroj B-1B Lancer jsou hlavní ozdobou Dnů NATO v Ostravě, které začínají v sobotu. Projděte si zajímavé detaily.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

16. 9. 2016 22:13

Úplně stejně nahouby, zbytečný a zastaralý jako B-52 byl kdysi mnohem zajímavější desetimotorový B-36. Originální obranný systém, šestnáct kanónů v komputerizovaném systému, propojovací trubkou přes pumovnici jezdil malý vozíček. A narozdíl od B-52 aspoň nezabil nikoho ve válce.

0 0
možnosti
AR

16. 9. 2016 17:48

No nevím jak se to zdaří v sobotu a neděli v Mošnově, protože má u nás v Beskydech a na Valašku pršet, ale syn i dcera s rodinami se opět těší na tamní podívanou.

0 0
možnosti
MV

16. 9. 2016 13:06

Je třeba cílevědomě , kvůli odbytu, pěstovat vřelou lásku a obdiv k americkým zbraním a naše média se tohoto úkolu poslušně ujímají. Také v televizi jde neustále americkou vládou podporovaná reklama na hru "Mobile strike", kde se mladí zdraví krásní lidé vzájemně virtuálně bombardují moderními zbraněmi americké provenience ...

0 0
možnosti
OU

16. 9. 2016 13:20
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti
PB

16. 9. 2016 12:45

To nic není. RF má takové neviditelné bombardéry, že zabili pohlavára IS a nikdo je tam při tom ani neviděl.

0 0
možnosti
PF

P. Fajt 643

16. 9. 2016 12:50

A dokonce i jindy a jinde :)

0 0
možnosti
JR

16. 9. 2016 12:24

Lidovky, B1B Lancer NENÍ neviditelný bombardér! Tenhle nesmysl opakujete už poněkolikáté! Ostatně žádný letoun není neviditelný pro radary. Letouny kategorie stealth mají pouze sníženou radarovou viditelnost. Lancer do ní nepatří. Strojem, který možná myslíte, je B2 Spirit. Ten však v Ostarvě určitě nebude.

0 0
možnosti
JB

16. 9. 2016 13:46

"Konstrukce letounu je převážně ze slitin hliníku a titanu. U letounu je přitom využita jen malá část technologie stealth — upraveny byly například vstupy motorů a stroj dostal nátěr pohlcující radarové záření. Díky tomu je na radaru protivníka asi možná zobrazen asi jako setina letounu B-52"

Wiki

0 0
možnosti

16. 9. 2016 11:52

Usmívám se tomu jak diskutéři kteří nadávají na US FORCE a přitom jim nevadilo že 50 let tady otravovali ovzduší Ruské, potažmo sovětské letadla. Koho chleba jíš, toho píseň zpíváš že?!!!!!!!

0 0
možnosti
JT

16. 9. 2016 12:12

A jak jste prisel na tech 50 let ? Jestli jste to spocital vlastni hlavou, tak byste mel pozadovat vraceni skolneho.

0 0
možnosti
JT

16. 9. 2016 11:10

Hnusny stroje na zabijeni lidi. nechapu kterym uchylakum se to muze libit.

0 0
možnosti
JD

16. 9. 2016 11:14

Nad ruskými stroji ale prožíváš sladké chvilky vzrušení.)

0 0
možnosti
JH

J. Horák 525

16. 9. 2016 10:40

Rudý křupani si svoje frustrace vybíjejí úplně všude.

0 0
možnosti
ZP

16. 9. 2016 11:38

Kde by mohli tak dokonale onanovat?

0 0
možnosti
DN
GG

G. Goranovič

16. 9. 2016 10:02

Zas budou házet ramena. Rus nikde aby je vyděsil ze tří metrů. Jak může někdo obdivovat vrahy. Snad to fest proprší když už to bohužel nepopadá

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.