Sobota 26. září 2020svátek má Andrea 9 °C déšť Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Skřivan 16.9.2020 17:44

Pedagogové tak nějak nejsou flexibilní. Je tu koronáč a oni opakují mantry, co nejde. Dělají, jakoby koronáče sem někdo pozval. No především nejde pořád učit hůř jak za totáče a vedle toho se zabývat hlavně mimoškolní činnosti na kšeft.

O. Vorálek 16.9.2020 15:18

Mimika i hlas se ztrácí s rouškami nejen ve škole, ale i v běžném životě. A s nimi postupně i celé lidství.

P. Skřivan 16.9.2020 17:19

Klídek v... . Za půl roku bude vakcína a půl roku to ještě nějak přežijeme.

K. Stržanovský 16.9.2020 13:57

Dneska umře dalších 80 lidí na rakovinu. Zakážou se konečně cigarety a uzeniny? To je metla lidstva, ne covid.

P. Skřivan 16.9.2020 17:25

Metla lidstva je hlavně stárnutí. Na tom se pracuje a až to bude vyřešeno, tak všichni budeme akorát čumět, jaké to bude mít dopady. Zase ale svět bude o dost krásnější ... .

COVID je bonus. Co jste zjevně za půl roku nebyl schopen pochopit je, že problém COVIDu není, že na něj někdo umře, ale hlavně, že je to podstatně větší počet, pokud se zahltí zdravotnictví. Jen proto se dělají opatření. Ťulpasové, ale pořád opakují mantru, že je to jako chřipka. No minimálně v tomto ohledu ne.

K. Stržanovský 16.9.2020 13:53

Zavření školy s tisícovkou dětí znamená minimálně tisíc rodičů doma. Nebude to trvat dlouho a zaměstnavatel bude nucen nepracující lidi nahrazovat. Tihle pak skončí bez práce a bez peněz. A firmy nebudou mít pro koho vyrábět a nakonec ani kým, protože v karanténě skončíme všichni.

K. Stržanovský 16.9.2020 13:54

Zavřít školu je to nejhorší, co se vůbec může stát. Nejen pro současnou ekonomiku, ale i pro budoucnost. Děti nebyli půl roku ve škole, teď možná znovu, nebo ještě déle.

J. Jirka 16.9.2020 14:00

Ovšem pro politiky všech barev je to požehnání:

1. čím nevzdělanější, tím povolnější volič

2. masová nezaměstnanost umožní zavedení nepodmíněného příjmu

3. nepodmíněný příjem dá důvod ke zrušení hotových peněz

P. Skřivan 16.9.2020 17:18

Plácáte hlouposti. Děti se učily každý den a měly každý den hodinu s učitelkou, která jim každý den zadala práci a každý den kontrolovala. Čili víte o tom houby, akorát kecáte.

Individuálně se učit dá, ne že ne a dokonce to platilo už před koronáčem a lze to i teď. Pokud nechodíte do školy skládáte zkoušky. Tak o co Vám jako jde ?

J. Jirka 16.9.2020 12:26

Nestačilo by, aby se do inkluze zahrnuli nakažení COVID-19? Žáci mají přece neodiskutovatelné právo se osobně seznámit s člověkem touto nemocí nakaženým. Bude to pro jejich další život jistě přínosná zkušenost.

P. Skřivan 16.9.2020 17:28

To se dělalo za našich mladých let, že se děti nechaly schválně nakazit. Dnes se doporučuje očkování. Hlavně proto, že se zjistilo, že skutečné viry sice překonáte, ale nezískáte jen imunitu: vir se Vám také usadí v těle a projeví se třeba za dvacet let. Např. rakovinou.


Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

Ozbrojení podporovatelé hnutí Black Lives Matter při střetu s krajně... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...