Diskuse k článku

Demonstrace nemají smysl, míní Zeman. Všechny protesty od revoluce podle něj vyzněly do prázdna

Nynější demonstrace proti vládě Andreje Babiše nemají podle prezidenta Miloše Zemana smysl. Smysl podle něj měla demonstrace na Letné v roce 1989, která také byla jediná úspěšná. Žádná další nevedla ke změně vlády, řekl v neděli prezident rozhlasové stanici Frekvence 1. Uvedl také, že návrh na jmenování okupantů ČSSR z roku 1968 veterány je nepřátelským aktem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Smidova 18.6.2019 15:24

Je ostudou národa, že podvakráte byl zvolen jedinec, který nikdy a za žádných okolnosti se neměl dostat na Hrad. ostatně bylo dílem segmentu občanů, které on sám označuje za dementy.

M. West 12.6.2019 9:50

Jasen ze Zeman kasle na lid kaslal na ne vzdy i ted na jeho volice.Muj nazor ze jiz velka spousta lidi co dali tomto skudci hlas ma jiz otevrene oci co je Zeman za zlo Oblboval lidi na svojich vyjezdech za statni penize svojimi botmony a lide mu to papkali Je to lhar a zradce naroda mel by byt okamzite odvolan nadelal pro CR uz spousty zla jak doma tak ve svete

P. Krůta 10.6.2019 14:02

Kdyby prezident nejmenoval všehoschopného, krom práce, mafiána, byl by klid.

M. Tichý 10.6.2019 12:19

Neprotestuje se náhodou na těch demonstracích proti ohýbání nezávislosti justice a připravovaným zásahům proti státním zástupcům ze strany Benešové?

Nekvičí náhodou poděšený Babiš i Benešová, že se nikdo odvolávat nebude?

:)

A Miloš to rozpálí na plnou hubu :

"Prezident Miloš Zeman zastává názor, že nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman se chce jen zviditelnit a zachránit před svým odvoláním z funkce, když chce zkoumat předběžnou auditní zprávu z Bruselu týkající se údajného střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). V neděli to řekl v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Frekvence 1."

:DDD

J. Václavíková 10.6.2019 15:58

Miloš řídká huba :-)

J. Rojšl 10.6.2019 12:15

Hradní Zeman: "státní zástupce Pavel Zeman se chce jen zviditelnit a zachránit..."

..ale celá kariéra Hradního pana soudruha Zemana je založena jen a jen na obrovské touze po moci a s tím souvisejícím osobním zviditelňováním a to i za cenu nefér jednání a lží ..

Jednou z osobní zkušností bylo Zemanovo vystoupení v listopadu v Realistickém divadle a poté i na manifestaci na Letné, kdy z jeho úst vycházeli prý "analytická srovnávání“ tehdá naší ČSSR z různými státy světa a pořadími úspěšnosti, kde nás situoval na padesátá, šedesátá místa za (přesně si nepamatuji) Kongem, "Urundi Ugundi" a které posléze jako lež přiznal i sám Zeman - prý z důvodu aby jeho "slova" byla co nejvíce burcující.

Někde jsem slyšel, že "Prohnostický ústav" byl servisní společností KGB, kde určitě - jestli tomu tak bylo, tak KGB pak zaměstnanci určitě uzavírali na určité činnosti rukou podepsané smlouvy - nó a asi dnes z důvodu obavy Zemana, i Klause nyní raději před vydáním těchto smluv ze sklepa Kremlu

F. Bernardone 10.6.2019 10:03

Ono také nic jiného Zeman nemůže vyjádřit, protože by si jinak musel připustit, že jednou z přičin protestů je on sám!

J. Můj 10.6.2019 9:02

tyrani v demokracii se odstraňují mnohem hůře než tyrani v totalitách...stále totiž melou ohranou písničku o tom, že jim menšina dala svým vhozením do urny úkol zdevastovat zemi, morálku a slušnost. Zemanovo a babišovo pojetí demokracie se tak redukuje na cca půl minuty jednou za čtyři roky. Pak už může hloupý občan držet hubu, neboť tato země je jen zemana a babiše. Taková je pravda o dnešní české republice...

L. Sliwka 10.6.2019 9:12

I "tyrani"(...) se v demokracii, pokud nespáchali nějaký zločin, odstraňují formou voleb. Je na ostatních stranách, aby svými programy přesvědčily voliče, že nabízejí lepší budoucnost. Pak získají v demokratických volbách takový výsledek, aby mohly sestavit třeba funkční vládu a prosazovat svůj program. Souhlasím, že morálka a slušnost od těch dvou dostává na budku, ale nikdo z těch dvou tuto zemi nezdevastoval a navíc zatím AB žádný soud pravomocně neodsoudil a MZ ústavní žaloba nesesadila. A s označením těch dvou za tyrany, zbytečně přehráváte.

J. Můj 10.6.2019 10:12

Dobře, tak ne tyrani, zatím, ale šéfové mafií...jeden čistí policejní sbor a všelijak, z pozice premiéra, zdržuje své vyšetřování a druhý vysílá svého kancléře, aby ovlivňoval justici...viz dnes vyjevená lapálie s Mynářem. Hnutí ANO a ani prezident Zeman nemají vůbec žádný program, proto jim volič skočí na jejich populistické kecy o jejich zemi a o držhubném

M. Tichý 10.6.2019 8:55

Jen tak mezi řečí, Miloš taky mluvil o odvolávání NSZ Pavla Zemana jako o hotové věci. Takže:

1. víme proč tam Maruška Benešová je ať si mele ona nabo Bureš co chtějí

2. je jasné, že justice je pod palbou Hradu i Anofertu

3. že demonstrace rozhodně nejsou kvůli hloupým lidem se špatnými informacemi.

Tak doufám, že na Letné se sejde aspoň půlmilion, pokud teda Mařenka nestihne najít v katastru nemovitostí zapadlý vlastnický list Babiše a ten to tam nedá zorat a zasadit řepku.

P. Balcar 10.6.2019 8:54

ZemanOvšašek nemá smysl!

K. Doucha 10.6.2019 8:52

Pokud prezident, nebo premiér nectí pravidla a zákony, zneužívají svých funkcí k nedotknutelnosti, mohou být klidně svženi.

"Člověk", který nectí právo a zákony ČR,

nerespektuje výroky soudů, nevede své podřízené

k dodržování zákonů a pravidel, dělá v zahraničí ostudu ČR,

není žádný prezident, ale slovanský otrapa, stejný jako jeho voliči.

L. Sliwka 10.6.2019 8:55

Co si představujete pod pojmem "svrženi"?

M. Tichý 10.6.2019 10:20

Ideálně defenestraci místodržícího gubernátora z hradní kanceláře do Jeleního příkopu.

M. Valenta 10.6.2019 8:46

Neuvěřitelná trubka je tenhle Zeman.

J. Galamboš 10.6.2019 8:22

Jsem rád za vyjádření vlastizrádce Miloše Zemana.

Vzhledem k tomu že Miloš Zeman trvale lže a říká pouze nesmysly, máme naději,že demonstrace splní svůj účel.

Naděje zlátne !

J. Dresler 10.6.2019 8:05

Jediné, co má smysl, je konec Zemana a Babiše. Jakoukoli formou a co nejdříve.

V. Hák 10.6.2019 8:14

souhlas,ale část lidí je bohužel zvolila.

J. Bezděk 10.6.2019 17:07

Tak to bychom měli, směr, který jsme vlivem pana Havla a jeho vyznavačů v roce 89 až 92 nabrali ( nevyrovní se s křivdami zločiny komunistů ) začíná "plodit své ovoce". Tak jak jsme varovali :" budeme plakat a platit. Je to marné, marné, marné --- prostě : " komu není rady, tomu není pomoci "

V. Hák 10.6.2019 17:52

No a jak se dle vás tedy mělo v 89-92 konkrétně postupovat?Koho kdy a jak jste vy konkrétně varoval?A kterou zem či stát vy by jste si vybral jako vzor přechodu z totality k demokracii?

J. Bezděk 10.6.2019 19:22

Pane Hák, předpokládal jsem,že mě odpovíte.Děkuji. Nuže, kdybych měl odpovědět na Vaše, otázky , nebyl by to problém,ale byla by z toho kniha.Proto Vás odkazuji , na náš program KANu z roku 1992 ,kde naleznete jednotlivé statě a se zdůrazněním o nápravu křivd a zločinů kominuzmu. Zpracovával se za tím účelem návrh o kterém by se jednalo v posl. sněmovně, ale vzhledem k našemu jen 3% úspěchu jsme se nedostali do parlamentu ( na př .zákaz kom stran, omezit účast býv. komunistům zúčastnit se voleb na určitá volební období a t.d. ), tak naše práce zůstala nevyužita.

Co se mého varování - jsou to nejen stovky článků zde na Lidovkách, ale naše přerovská vitrina KANu, v které několik let,i dnes varujeme před Zemanem a Babišem. Budete asi překvapen, že mě za to komouši a StB v dnešní demokraci soudili (ta drzost - u druhého státní to projeli). No a má činnost za bolševika by byla rovněž na knihu, vynesla mě 8 měsíců ( bylo nás u soudu za dva dny odsouzeno 28 ).

Omezují mě znaky, omluvám se,

V. Hák 10.6.2019 20:16

Ale mě zajímá váš názor a ne vyjádření KAN.Já vím co a kdo jsou lidé v KANU a i v této úctyhodné organizaci najdu lidi kterým bych hlas ve volbách nikdy nedal.A nemusíte psát knihu, stačí mi jednoduché a krátké odpovědi.A abych si jezdil číst vaše názory do Přerova tak to je pro mě trochu z ruky.Zdravím a přeji hlavně zdraví.

J. Bezděk 11.6.2019 8:54

Já jsem Vám pro nedostatek znaků neodpověděl jen poslení otázku, " koho bych si vybral jako vzor....".Nuže , pokud bych si nějaký vzor měl vůbec vybírat, bylo by to Německo, jak stíhali válečné zločince. Panování komunistu mělo všechny znaky s německým nacismem. V ostatním by měl můj příspěk v rámci možností dikuse na Lidovkách stačit, aby z něj šlo posoudit co jsem zač. (i soudům to vždy stačilo). Ve věci, " které lidi byste u nás nevolil ", to mě zajímá, jejich jména prosím, budu se tím zabývat. Také zdravím.

O. Dvořák 10.6.2019 8:02

Přijďte 23.6. demonstrovat na Žižkov za presumpci neviny.

J. Galamboš 10.6.2019 8:18

Budete aspoň tři ? Jak to zaručíte ?

M. Tichý 10.6.2019 10:21

Hlavní heslo demonstrace:

"CO SE DOMA UKRADNE, TO SE DOMA UTUTLÁ!"

J. Můj 10.6.2019 7:52

můžeme ještě zavzpomínat...které režimy bytostně nesnášejí demonstrace. Pak se zde na diskusi objeví šmoulové, co tvrdí, že byl zeman vyhozen z ksč a že srstnatě bojoval proti komančům a dokonce, že se snažil rozvrátit celou stb zevnitř.

J. Bezděk 10.6.2019 17:32

Kdepak pane Můj, on byl od těch komoušů vyhozen hned dvakrát a navíc, jeho svazek byl zkartován již za 17 dnů ihned po sametu, ale ne proto, že by byl špatným komoušem, ale proto, že se s ním počítalo na vyšší úkoly.

J. Můj 10.6.2019 7:40

demonstrace nemají smysl, protože škodí proruským prezidentům a ekonomickým dotačním podvodníkům...myslím, že soudruh zeman pozval na demonstraci dalších mnoho tisícovek demonstrantů...


Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...