Diskuse
Senát děkana Ševčíka neodvolal. Hraje jeho advokáta, kritizoval rektor Dvořák
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O80d60s38t22r40a50n95ě32n84ý 90U55ž31i88v41a79t84e48l
P77e42t74r 79P68r34u19n94e64r
Ryba smrdí od hlavy - pan rektor by měl být odvolán za šikanu děkana, který se ničeho nedopustil. Jen mimo školu vyjádřil svůj názor. Pan Dvořák se mi zdá jako praporečník nástupu nechvalných poměrů z let po roce 1948 ve školství. Jediný rozdíl je, že tenkrát studenti vysokých škol hájili svobodu a mnozí na to doplatili zatímco někteří současní (neříkám, že ze Ševčíkovy fakulty) se shlédli v manýrech typických pro nástup fašismu, socialismu či v Číně maocetungismu. Demokracie a osobní svobody jsou u nás ohroženy.
J44a30r21o39s57l89a16v 25L40e62h23k29ý
On tenhle fakultní senát musí být pěkný pelech jako celek..!
P66a60v55e17l 21M36o29l26í74k
Hloupí mladí lidé nemajíce žádné životní zkušenosti a prodělavší sofistikovaný brainwashing v intencích eurohujerské politické korektnosti v rámci častokrát morálně pokleslé výuky na VŠE pochopitelně co nejvroucněji horují pro okamžitý odchod údajného politického desperáta Ševčíka, který má v sobě tolik drzosti, že si dovoluje vážit své lidské důstojnosti a ještě navíc prezentuje navenek své názory, které jsou ovšem v příkrém rozporu se současným falešným pózováním rektora VŠE, který věren přikázáním pro prodejné lokajské duše ve službách současného establishmentu, je ochoten přes svůj věk být morálně ohebným jako mladý vrbový proutek tak, aby se zalíbil vrchnosti. Ševčík se jasně vyprofiloval jako živoucí ikona demokracie. Ševčík je obětí politické perzekuce. Kolem Ševčíka se kupí síly zrady základních ideálů a idejí, na kterých byla vybudována a dosud spočívá evropská civilizace.
J61i11r73i 61N96o40v81o25t49n31y
Buď může dělat děkana, nebo politiku.
V35i57t38e50z64s70l29a37v 46N36o77v41a42k
Co je, kruci!, rektorovi do rozhodování akademického senátu?!?
Senát by měl na protest proto takovému hrubému vměšování odvolat rektora...
M78a71r96c44e98l14a 14M43o95r53a68v71c22o33v52á
A co kdyby odvolali Dvořáka? Chová se papalášsky.
P83a27v54e21l 62M65o15l18í31k
Dvořák se chová mimořádně podle a hloupě. Není osobnostně vybaven k výkonu důležité funkce ve vedení VŠE.
J14i51r50i 16N90o78v47o67t29n68y
Objektivně pověst VŠE poškozuje. Jakkoli se to zdá při úrovni VŠE skoro nemožné.
I69v78o 52V46e76r52m29o81u65s78e76k
Jak známo, v senátu jsou jen Ševčíkovi poskoci a různě propojení trabanti, takže ho jistě podrží. Ruka ruku myje.
H73a63n75a 39D57o62s96t51á27l15o11v51á
A kdyby ho senát odvolal, byl b yste spokojen nebo byste napsal že je "známo, v senátu jsou jen Dvořákovi poskoci a různě propojení trabanti"?
J52i39ř62í 83F31i71š98e27r
Budeme jednat tak dlouho, až tu "svobodu slova a ten jediný správný názor" prosadíme.
V77i75t14e60z35s97l13a39v 48N58o65v11a50k
My, kteří si pamatujeme socialismus, víme, že není problém ani tak ve svobodě projevu, jako ve svobodě PO projevu...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!



















