Čtvrtek 28. ledna 2021svátek má Otýlie 2 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku

Ištvan: Prohra? Důležitější je pro mě rozhodnutí odvolacího soudu

Olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan k osvobozujícímu rozsudku v kauze Nagyová prohlásil, že důležitější je pro něj rozhodnutí odvolacího soudu, který dal již dříve obžalobě za pravdu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kodeš 19.6.2016 19:18

dneska onuce Válková hrála na kartu ODS-Komunistická svinka

S. Cesky 18.6.2016 7:08

Obe vrchni zastupitelstvi uz mela byt davno zrusena, Procmoud Pelikan odvolan z vlady za lenost-ten se Babisovi tedy nepovedl, Istvan tupec,jenz nechal svevolne zavrit 3 poslance,kteri se jen chteli vzdat mandatu!

J. Lea 18.6.2016 5:14

Fanda organizovaného zločinu M. Benda s ,,vykoupeným titulem,, na neblaze proslulé škole rychlokvašených studentů a jeho zoufalý výkřik do tmy nesoucí jasné prvky demence, potvrzované každým jeho výrokem a nejen v tomto případu!

Organizovaný zločin dostal opět zelenou a přesně to zapadá do koncepce darebáků a gaunerů, kterým chybí po odstranění šéfa ÚOOZ Šlachty ještě zlikvidovat poslední ohnisko odporu organizovanému zločinu v ČR, tedy VSZ z Olomouce Ištvana!

Justiční mafie potvrzená i soudně pracuje dál ve prospěch gaunerů a darebáků. Konkubína a spol. ve zločinném spolčení v organizované skupině,

i když zneužila vojenské zpravodajství i ve svůj osobní prospěch je nevinná.

Závěr:

Pokud máte ten správný dres a nebo pokud fandíte tomu správnému týmu (rozuměj ODS nebo TOP 09 + STAROSTOVÉ) jste nepostižitelní, tedy neodsouditelní, i když pácháte zvěrstvo neslučitelné s TŘ a TZ!

J. Novák 18.6.2016 4:29

Já bych si dovolil místní diskutující, hlavně pak přívržence ODS a propagátory toho, že kdosi svrhl Nečasovu vládu, upozornit, že jednak Nečas podal demisi sám, jednak na to, že Nečasovi, jako tzv. praktikujícímu katolíkovi, který je ženatý, muselo být jasné, že dříve či později prostě musí prasknout to, že šulígruje bábu s ksichtem obsluhy od střelnice a že tuto bábu léta protěžuje do funkcí, do nichž by se bez jeho velice silného přičinění nikdy nemohla dostat. Osobně jeho jednání jako ministra a později premiéra považuji za tak odporné, že měl sám od sebe dávno odstoupit či mu měli jeho soukmenovci poradit, aby táhnul do bažin. A to, prosím, nejsem praktikující katolík, ba nejsem vůbec věřící! Pokud jsou "praktikující katolíci" na takové morální výši, jako Nečas, tak jsem tomu samozřejmě velice rád. Vím, oni to mají lehčí, protože zajdou za velebníčkem, vyzpovídají se, on jim dá odmeldovat pár otčenášů a podobných žvástů a ten jejich bůh Bůh jim odpustí. Jednoduché, že? Mně to tedy

M. Frank 18.6.2016 5:11

Soudce nesoudí za ksicht, to by seděla půlka republiky.

J. Kodeš 18.6.2016 7:59

jó jako frank hajzl papír gottwalda,jeho zástupce-s krví na rukou horákové,píky a stovky dalších,tvůj dědek si za to vysloužil provaz a ty svině tady budeš křičet,že to je málo pro státní zástupce. seš v díře nebo v 3,14 helence králové a v kalhotech bendovi,jako Český,že.

J. Novák 19.6.2016 4:33

A to jsem, Frank, podle vás napsal kde? Taková blbost může napadnout totiž jen vás.

J. Bezděk 18.6.2016 8:53

ODSka si dala asi Nečase na tak odpovědné místo proto, že dobře vyhovoval jejím vlastním darebákům. Ovšem nepočítali asi s tím, že nepřítel také nespí a jeho slabostí dovedli lehce využít a zneužít, takže udělat puč bylo celkem lehké.

M. Konečný 17.6.2016 23:51

Už to začíná být trapné. To sledování/nesledování manželky Nečase, tato operetní parodie, telenovela, to má být slibované senzační odkrytí kauzy z nejvyšších míst? Fakt jo?

Š. Apolen 18.6.2016 0:58

Šlachta asi uznal, že byl poměrně dost naivní a nechal se do toho zatáhnout. Uznal, že se nechal někým manipulovat a proto nemůže velet tak důležitému útvaru policie. Asi spoléhal, že mu Ištvan nelže a nenastrkuje mu důkazy a svědky. Na politické hrátky nebyl připraven.

J. Urban 17.6.2016 23:50

No vida. Když se nějaká čupka ve vysoké funkci, získané jen a jen díky svému genitálu, rozhodne dát někoho protiprávně pro svůj osobní zájem za prachy daň. poplatníků šmírovat, je to dle soudkyně zcela ok. Spíš než resort policie potřebuje reorganizaci justice, pelikáne!

Š. Apolen 18.6.2016 1:20

Pane Urbane. Nepíše se čupka, i když někdo to tak může slyšet, ale čubka.

A. Duda 17.6.2016 22:43

Do tepláků Ištváne!

M. Podžorský 17.6.2016 21:59

Nestranný soud je obyčejná komedie.Žádný politik to nechce zpochybnit.Kamarád soudce dokáže divy.Z prohraného sporu udělá nevinné obětí a ještě mu stát zaplatí za jeho arest a příkoří.Už nyní zaznívají hlasy o potrestání žalobců a zítra se dočteme, že chtěji potrestáni Šlachty.Nějak to do sebe zapadá.Likvidace UOOZ a také státního žalobce.Je to prostě chobotnice, která likviduje důkazy a navenek se chová, že chce potrestat mafiány.Je jen jediný útvar policie, kde neunikly žádné informace.Ten útvar se nazývá UOOZ a má být zrušený.PROČ?Doposud to nikdo z policejního prezidia nevysvětlil.A Chovanec ví, proč tu reorganizaci podepsal.Časem se dozvíme, kde je pravda.

M. Frank 17.6.2016 22:07

Ale jděte, jediný útvar, odkud unikaly informace byl ten traktoristy Šlachty a rovnou k Babišovi. Šlachtu nainstaloval do funkce Langer, získal aureolu superpoldy, ale je to obyčejný frajírek, jakých potkáte v hospodě desítky. Něco si o něm přečtěte:

http://reportermagazin.cz/pulp-non-fiction-skutecne-historky-z-podsveti/?gclid=CNWH0LHBrs0CFQo6GwodDvYI6Q

P. Götze 17.6.2016 22:09

Vy tem svym nesmyslum snad i verite.

M. Frank 17.6.2016 22:24

Vy Babišovci jste tak neuvěřitelně hloupí, že to hlava nebere.

J. Novák 18.6.2016 4:31

Frank, vaše hlava leccos nebere. To je celkem známá věc.

J. Kodeš 18.6.2016 8:00

jó jako Josef Frank hajzl papír gottwalda,jeho zástupce-s krví na rukou horákové,píky a stovky dalších,tvůj dědek si za to vysloužil provaz a ty svině tady budeš křičet,že to je málo pro státní zástupce. seš v díře nebo v 3,14 helence králové a v kalhotech bendovi,jako Duda ,že.

Š. Apolen 18.6.2016 1:02

Chovanec je podezřelý, svým spěchem reorganizaci podepsat, aniž by vysvětlil pochybnosti ! To je jen jeho další podraz !

K. Janyška 17.6.2016 21:46

Neuvěřitelně směšná kauza. Nagyová má jít na pět let do vězení za to, že chtěla rozbít manželství Nečase. To by byly kriminály plné... Dzp.

K. Janyška 17.6.2016 21:47

Šlo samozžejmě o zinscenovaný puč Ve prospěch USA nebo Babiše ? Dzp.

Š. Apolen 18.6.2016 1:05

Nesnažte se Janyško do vnitropolitické manipulace namontovat USA ! Jste USA posedlý ! Washington není Moskva !

M. Frank 17.6.2016 20:15

podle potřeby v konkrétní věci měnit. Pojem zákonný soudce je třeba vykládat také ve spojení s dovětkem týkajícím se příslušnosti soudu i soudců. Zákonným soudcem může být takto jen ten, kdo je řádně ustanoven jako soudce u příslušného soudu, tedy u soudu příslušného pro řešení konkrétní záležitosti.

Tak že vyměnit soudce, jak říká Ištván - nelze. To jde jen na žádost souzeného, jestliže prokáže předpojatost soudce.

J. Novák 18.6.2016 4:34

Frank, že vy jste další takový malý Klausík, co? Ten také je všeobecně znám jako světový ekonom, klimatolog, ústavní právník atd. atd. Řekl bych, že mu můžete celkem úspěšně konkurovat, neb vy jste takový další brouk Pytlík. Hele, že vy jste to viděl někde v kině?

M. Frank 18.6.2016 5:10

Kde chybí argumenty, přichází urážky. To je váš způsob diskuse, ne můj.

J. Novák 19.6.2016 4:35

Máte pravdu. Na vaše blbosti argumenty chybí. Ono jen těžko argumentovat názorům duševně postiženého.

M. Frank 17.6.2016 20:13

čl. 82 odst. 1 Ústavy potom plyne fakt, že soudci jsou při výkonu své funkce nezávislí. Jejich nestrannost nesmí nikdo ohrožovat. Tato ustanovení ve svém důsledku bezpochyby znamenají snahu zajistit individuální suverenitu soudce v konkrétním řešeném případu, a to i s ohledem na historické zkušenosti s pokusy ovlivnit soudní rozhodnutí a tím i soudce samotného. Vývojem společnosti se tak dospělo k tomu, že soudce má být trvale ustanovený, neodvolatelný, nepřeložitelný a vždy jen ten, kdo je pro výkon soudcovské funkce v určité kauze podle zákona povolán. To vše patří k zabezpečení soudcovy nezávislosti, jeho nestrannosti a takto je nutno chápat i soudcovu osobní odolnost proti zásahům zvenčí, a tedy i zpevňování právní ochrany jeho postavení. Tak je zapotřebí akceptovat i důvody, které vedou k tomu, aby v samém zákoně, resp. již v ústavním ustanovení, byla obsažena uvedená nutná ochrana soudce v zájmu zabezpečení jeho nezávislosti a nestrannosti, ochrana proti možnosti soudce podle pot

P. Götze 17.6.2016 22:10

jejich nestrannost nidko neohrozuje, vase fantasmagorie jsou takova prima svejkovina

M. Frank 17.6.2016 22:24

Ale jděte, pokud státní zástupce chce vyměnit soudce, protože vynesl rozsudek nevinen je co? A přitom to je v rozporu s ústavou je co?


S Blatným se nedalo pracovat, říká bývalý náměstek ministra Aleksi Šedo

Aleksi Šedo | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Na ministerstvu zdravotnictví v úterý skončil náměstek pro zdravotní péči Aleksi Šedo. V rozhovoru pro MF DNES...

Test doručovacích služeb: Třetí místo pro Českou poštu, naopak zklamala PPL

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Už žádné čekání s balíkem na poště. MF DNES vyzkoušela, že když máte štěstí, můžete pohodlně, levně a spolehlivě poslat...

Protesty v Nizozemsku se absolutně vymkly kontrole, popisuje zraněná Češka

Češka zraněná během nepokojů v Nizozemsku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Přísná koronavirová opatření stále platí v mnoha zemích světa. Nizozemsko přijalo nejpřísnější opatření od konce druhé...