Diskuse k článku: Náprava je zcela vyloučena, napsala o Smetanovi Langerová

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 291
  • Poslední: 12.5.2013 0:49
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Sulc 12.5.2013 0:49

Smetana je mozna primitivni pako,

nicmene s jeho nazoram na politicke strany lze souhlasit. Jeho ''vzpoura

proti zkorumpovanemu rezimu se smesna, pravda. Ale jak ukazuje svuj odpor zbytek moudreho, uvazujiciho a spravedliveho naroda?  Vubec nijak. At je Smetano co chce, blba ovce, ovcan, to teda neni. Asi jej jeste nezdeptalo pivo a fotbal. To mozna jeste prijde a pak se pripoji ku svym hrdym, laxnim spoluobcanum.

L. Velan 7.5.2013 11:46

Smetana

dokázal systému to, aby se odkopal a ukázal ve své absurditě. Na Smetanu nešlo nic napasovat, tak se ohýbal zákon, upravovala amnestie a podobné zrůdnosti. Dokumnt ČT to krásně popsal. Smetana je u mě jedna z největších osobností, která se neohýbá. Držím palce.

J. Frgalova 29.4.2013 12:18

názory

hodně názorů zde na netu je o tom, že Smetana je blb, imbecil, hlupák. Pak já dodávám, že nepatřil k soudu, ale do psychiatrické léčebny ( neměl být souzen).

Já se naopak domnívám, že i přesto, že Smetana měl a stále má zřejmě nějaký důvod takto na svém trvat ( už hodně tvrdohlavých lidí jsem za život potkala, tak můžu říct, že většina z nich racionálně nefungovala, spíš naopak) soud to měl reklasifikovat na přestupek s plnou náhradou škody. Tohle je po celou dobu můj názor( neracionálně a protiproudu si za ním stojím).

M. Pechar 2.5.2013 17:30

Re: názory

Jenže na patnáctitisícovou škodu nenapasujete přestupek.

J. Feřtková 2.5.2013 18:06

Re: názory

Bohužel (nebo bohudík) lidi se sociopatologickými poruchami, mezi něž Smetana podle mého názoru patří, neztrácejí i přes své iracionální chování odpovědnost za své činy, a proto jsou trestně zodpovědní.

R. Hofman 29.4.2013 9:06

Nevadí vám,

že jsme museli přispět tomu dementovi na odpočinek v kriminále? Jděte s tím volem do.....................

J. Sládeček 28.4.2013 21:44

Nekrade, nevraždí, nepodvádí - náprava je

vyloučena.

M. Harant 1.5.2013 13:53

Re: Nekrade, nevraždí, nepodvádí - náprava je

Jirko, Roman vůbec nic špatného neudělal, ale postavil se proti systému, špinavému a zkorumpovanému, proti mocnářství a aroganci vysoké moci, proto je nebezpečný pro systém! Není bezpáteřní křivák jako většina Čechů a za svojim tvrzením o špinavosti politické moci si stojí! Samozvaní vůdci této země nemají problém s krádežemi, vraždami, podvody... jsou to křiváci, jaké svět neviděl, mají strachs bojem proti nim, proti systému! A obrovský strach, až tak obrovský, že se musí chránit pokřivenými zákony, aby je chránili před možnou likvidací národem!!!

J. Švarda 28.4.2013 13:15

Nezaujatost paní Langerové ?

Nikdo přece nemůže soudit kauzu, kde nejbližší rodinný příslušník je přímým účastníkem. Madam Langerová se toho Smetany zeptala, považuje li ji za podjatou, ale přece soudkyně nemůže považovat za relevantní odpověď obžalovaného, když je ten komu ten řidič Smetana maloval tykadla,je  její vlastní manžel. To je přece na hlavu. Ne ty tykadla, ale postup soudkyně. Třeba to neodporuje zákonu, ale jak se může taková soudkyně podívat na sebe do zrcadla?

Š. Apolen 28.4.2013 17:14

Re: Nezaujatost paní Langerové ?

Pravděpodobně soud tento případ považoval za takovou banalitu,že bezelstně případ Romana Smetany přidělil soudkyni Langerové.Soudkyně Langerová jej také soudila jako výtržnost a potrestala Smetanu alternativním trestem veřejně prospěšných prací.

Viděl jsem ovšem pořad na ČT2 o Smetanovi.Natáčeli ho pro ČT dva nezávislí kameramani.Celý ten pořad mne přesvědčil,že kauzu z toho udělali právě oni!!!Mám podezření,jestli nenavedli Smetanu i k namalování tykadel.

J. Kanioková 28.4.2013 18:00

Souhlas,

a Smetana si nejvíc toho blbého přivodil sám, choval se vyloženě tak, aby vypadal jako oběť. Chtěl se stát "obětí"...

J. Novák 29.4.2013 5:24

Re: Souhlas,

Protože Smetana je to obyčejný blb, nic jiného. A diskuse jsou plné podobných obyčejných blbů, kteří z blba dělají hrdinu. Už jsem to tu psal: Smetana je pro mě naprosto stejný povl, jako sprejer, který maluje bez dovolení na cizí zdi. A tudíž zaslouží stejnou držkovou, jako ten sprejer. Navíc, jak správně píšete, za to, že se dostal do basy, může poděkovat jen a jen své blbosti.

L. Honajzer 28.4.2013 9:10

F.ranta Skupík je opravdu jednotka hloupostí

Toho hlupáka Smetanu už nechte na pokojí,

J. Novák 28.4.2013 6:22

Smetana je především

naprosto vylízané pako, nic jiného. A v rozsudku jsem nenalezl nic, co by evidentně nebyla pravda. Blb zůstane blbem, i když je veden podle názoru jeho i jiných blbů těmi nejlepšími úmysly. Smetanu bych ovšem přirovnal ke stejné zběři, jako jsou sprejeři malující bez povolení na cizí zdi. Stejná odporná lůza.

J. Vydra 28.4.2013 10:46

Re: Nováci jsou především odporní onanymové

A to je to nejodpornější co se na diskuzích vyskytuje. Placení omlouvači zločinů a debilit všeho druhu, lǔza nejodpornější.

J. Vydra 28.4.2013 10:47

Re: Nováci jsou především odporní onanymové

Lůza

J. Novák 29.4.2013 5:20

Re: Nováci jsou především odporní onanymové

Co to kecáš, Tydro? Já rozhodně Smetanu neomlouvám. To máš asi problém s chápáním psaného textu, že, onane?

M. Komárek 29.4.2013 8:19

Re: Nováci jsou především odporní onanymové

tak to vypadá, že ten hledaný metylalkohol vylili do vaší vydří říčky ...

J. Vydra 2.5.2013 7:56

Re: Nováci jsou především odporní onanymové

no vidíte, tohle jste aspoň pochopili, že vy dva jste ta spodina, co si tu vylévá svá stranické srdíčka. Ale máte tu ještě tak dva+tři soudruhy, ti ale vědí, že potrefenou husou nemusí být pokaždý...

F. Skupík 27.4.2013 21:28

Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

ODSS si rozvracet nedáme.

Smetana je protistátní živel.Je nenapravitelný, protože nikdy nebude volit  naši zločineckou organizaci ODSS. 

Vaše Langrová a Langer.

M. Pechar 27.4.2013 21:34

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

Langerová je tak nelidská, že mu napařila strašné veřejné práce. Je tak mstivá, že mu za trestný čin zkusila dát i domácí vězení. Je tak nepřející, že nechtěla, aby měl záznam v rejstříku trestů. Jenže Smetana je statečný a vymohl si nesmírným úsilím kriminál i záznam v TR.

M. Komárek 27.4.2013 21:43

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

tak nevím jak Skupíka, ale mě jste pobavil :-)

F. Skupík 28.4.2013 8:21

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

Taky jsi mě pobavil.Za takové prkotin k modrému soudu!!!

Ostaním stranám nestál Smetana za to, aby si sním špinili ruce.Jen modrobolševik chtěl toho vyvrhele národa a  vnitřního nepřítele ODS stůj co stůj potrestat.

Jak už zjistil nakonec i ten naprostý hňup Nečas...nestálo to za to.

M. Pechar 28.4.2013 8:33

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

K „modrému soudu“? Vy jste fakt hlupák. To je jako kdybyste vy někoho zažaloval – taky by to byl Skupíkův soud? A to vůbec neberete v potaz, že žalující stranou byl v prvním případě Smetanův zaměstnavatel; ODS se až k této žalobě přidala. Slovními zvratky typu „modrobolševik“ to nevylepšíte. V intencích začátku této mé odpovědi – vy jste co? Skupíkobolševik?

M. Chmelíček 28.4.2013 8:42

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

Skupík už se vžilo jako jednotka hlouposti. To jméno stejně neexistuje, tak se nikdo další nemůže cítit dotčen

M. Komárek 28.4.2013 12:58

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

jeto skupíkoblb.

i. rasmonn 28.4.2013 16:38

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

somárek je blb.?

i. rasmonn 28.4.2013 16:31

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

je to pakáž, komárek,chmelíček,čížek a langer, vši je potřeba odderatizovat.. a komárek stále krade a nabízí k prodeji měď,nevíme ,kde to nakradl?.

M. Chmelíček 2.5.2013 20:43

Re: Modrou demokracii pod vedením naší vlady a strany

Zalez, parazite.

V. Vlach 27.4.2013 17:11

Ještě že neřekla, že má protistátní ksicht!

Sečteno podtrženo jde do budoucna o to, kdo bude na jaké straně barikády stát - řečeno obrazně(dodávám kvůli mamlúcké hnidopichnosti a nedůtklivosti některých diskutérů). Tento Systém je za zenitem a ukázal se jako negativní. Poukazuji na dva momenty -

1. Nevyrovnání se s minulostí. Komunistům nebyla defacto odebrána ekonomická a informační moc. To je alfa a omega všeho, co potom následovalo. Jakékoliv argumentace proti jsou produkt čistého rozumářství.

2. EU. Tam není co dodávat. Jedná se o zločinné spiknutí elit, kdy v euroatlantické společnosti již není místo pro přebujelou mafii bílých límečků. Vytváří chaos bludištěm nekonečných nařízení, příkazů a pod. Tento Systém se zdá být dle vnějších indicií vykonstruovaný dle kabalistického stromu života s tím, že mocipáni na místo Bílé zvolili hned od začátku Magii Černou.

Najdete na Lidovky.cz