Neděle 29. března 2020svátek má Taťána 10 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Novák mi řekl, že jsem jeho podřízený, tvrdí Vondra

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 112
  • Poslední: 31.1.2011 18:12
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Z. Tichá 31.1.2011 18:10

z Vondry je mi spatne

delsi dobu

P. Rajman 31.1.2011 12:56

Uvnitř ODS je pan Kompro

, který vynáší špínu na své kolegy, kdy se mu to hodí. Kdopak to asi bude? Qui bono? ODS milně hledá " vnějšího nepřítele".

Z. Tichá 31.1.2011 18:12

Re: Uvnitř ODS je pan Kompro

neni dulezite , co , kdo vynasi , ale ze Vondra krade , jako straka

j. kříž 30.1.2011 19:28

smrádek a bordýlek

na západě by to bylo tak že by je všechny co sou v tom namočený vytáhla zásahovka za držku s kanceláří a potom by se možná napsalo do novin že se něco zašmelilo tady to vod října tutlaj ty zloději mezi sebou pak to vyšťouraj novináři když už je to všechno uklizený

J. Malá 30.1.2011 16:14

TUNELAR VONDRA

766 MILIONU KORUN ZA AUDIOVIZUALNI TECNIKU - PANE VONDRO MATE POCIT , ZE JSME VSICHNI BLAZNI !!!

J. SYNEK 30.1.2011 16:37

Re: TUNELAR VONDRA

ozvuceni za 766 000 000 korun je veru nesmysl stoleti

J. Denemark 30.1.2011 14:56

Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

Někteří "praví" diskutující zde naprosto vážně a zasvěceně ukazují na viníka:

BOLŠEVICKO-SOCANSKÉ SPIKNUTÍ

chachacha, dobrej joke.))

(pane Holube, byl jste nepochopen.)

V. Prokeš 30.1.2011 15:46

Re: Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

Pane Denemarku, vždy je třeba se zamyslet nad tím, kdo má,  z té které kauzy prospěch a politický profit. Před nedávnem byli na přetřesu ministři za VV Bárta a John, nyní se našel Vondra a já se ptám, kdo bude ten příští. Rovněž pane Denemarku je velmi zajímavé, že vždy ty kauzy, které popuzují veřejnost, směřují na rozkol současné vládní koalice, tak se nedivte, že ti přemýšliví berou v potaz i tu možnost, že v tom může mít prsty levice, neboť jí to dělá dobré politické body, když ti druzí je ztrácejí. Nebo si snad myslíte, že socialističtí politici jsou čistí, a že na ně by se nic nenašlo? Doufám, že tak naivní nejste.   

J. Malá 30.1.2011 16:16

NEJVETSI PERLA DNESNIHO DNE MIT VE VLADE TUNELARE VONDRU

NEJHORSI ZJISTENI PO LISTOPADU 89 VONDRA VE VLADE

L. Boháč 30.1.2011 22:34

Re: Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

Koukám pane Prokeši, že jste takový odesácký myslitel. Podle Vás všichni co mají jiný názor než Vy, by měli myslet a o všem přemýšlet. Co kdybyste tuto lidskou vymoženost začal používat sám. Tady již vůbec nejde o to, kdo má z čeho politický profit, ale o to, jak se začínají objevovat různé maléry na toho či onoho a jak na sebe začinají ti ublížení s předstihem práskat co kdo zavinil a za co ten či onen nemůže, prostě jednají jako školáci, kteří se nechtějí k ničemu přiznat. Vy tady neustále máváte levicí a socany a vůbec jste si nevšiml v té Vaší přemýšlivosti, že diskutující jsou již dál a že odsuzují pochybení jakékoliv strany. Zkouste to a pokuste se tam u Vás v jižním Česku, prostředek k myšlení, přemýšlení a zamyšlení konečně používat.

L. Petr 31.1.2011 1:43

Re: Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

Přesně tak. Denemark jen buď naprosto neví, o čem píše, nebo je stejně prohnilej, jako ostatní leváci - což u nich znamená, že když "krade našinec, tak to není zločinec". Prvé ale platí každopádně, protože kdyby aspoň trošku byl v obraze, pak by tu neodvažoval pindat bludy o tom,  jestli taková částka na celopůlroční provoz akcí v Paláci kultury je dostatečná či ne, když si ani nezjistil, za co všechno se tady skutečně fakturovalo. Jen si asi neuvědomil, že to není, jako zalepit  tři lampy a magneťák u nich v klubovně.

L. Boháč 31.1.2011 7:08

Re: Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

    Naprosto pane Petře souhlsím, leváci jsou určitě v každé straně a snaží se na všem možném profitovat . Jsou to lidé kteří nemají žádné zábrany a jde jim v každém případě jen a jen o jakýkoliv přínos prostřednictvím i t.zv. levého jednání. Proto jsou již dávno nazýváni leváky, neboť se jim nedá v ničem důvěřovat .

     Co se týká oné zakázky na ozvučení a jiné techniky to bych nechal na vyšetřování odborníkům kteří určitě příjdou na to, zda financování bylo předražené či nikoliv.

      V této kauze a né jen v této, se v samé podstatě jedná o to, jak se každý snaží odsunout odpovědnost na toho druhého, což vzbuzuje mnoho podezření, že to nebude v naprostém pořádku. To je vlastně celá příčina diskutování ještě před tím, než bude celá věc vyšetřena.

R. Buršík 30.1.2011 16:35

Re: Největší perla dnešního dne a této kauzy!!

provokatér pořád to zkoušíte a pořád o ničem!!!!

P. Silek 30.1.2011 11:42

Vondra je chudak

nejdriv dokaze utratit 766 milionu za ozvuceni a pak , kdyz je lapen se vymlouva , jak romak ........

J. SYNEK 30.1.2011 16:39

Re: Vondra je chudak,podvodnik, zlodej a lhar

ktery se nestiti niceho ..

J. Kyselková 30.1.2011 11:18

Pan Topolánek to nemá zapotřebí.

Po bitvě je každý generál. Předsedali jsme Evropské unii na dobré úrovni. Megaprojekty se špičkovou audiotechnikou, překlady do mnoha řečí atd něco stojí. Bylo to drahé. Kolik nás stál žertík s pádem vlády, přesedáním všech postů a volbami-nevolbami, rozkoukání vládních nováčků a njejich dědictvím např. přebujelou fotovoltaikou a ostatní pohromy?  Bylo to drahé.     

P. Silek 30.1.2011 11:45

Re: Pan Topolánek to nemá zapotřebí.

nikde na svete , ale nestoji ozvuceni par akci 766 milionu , muze stat maximalne jednotky milionu , ale ne stovky , pokud  ovsem zbytek nesel do kapes pan Vondry nebo na financovani nakladnych volebnich kampani ODS

J. Malá 30.1.2011 16:29

UTRATIT 766 MILIONU KC za audiovizualni techniku

za par mesicu naseho predsednictvi , nejde ,  je to naprosty nesmysl

J. SYNEK 30.1.2011 16:40

Re: UTRATIT 766 MILIONU KC za audiovizualni techniku

neni mozne .....

L. Petr 31.1.2011 2:42

Re: UTRATIT 766 MILIONU KC za audiovizualni techniku

Paní Malá, k Vašemu neustálému lhaní zde v diskuzi - představte si, že to utratit možné je. Například zatím všechny srovnatelné technické akce,  pořádané v rámci e-uhnie, dražší byly. Ne třeba o moc, ale prostě byly, tedy z tohoto faktu plyne také určitá srovnatelnost našich a evropských cenových relací, kde vychází ČR ještě levně.

Tuto informaci jste si ovšem mohla hravě zjistit. Takže tu raději vážně přestaňte žvanit Vaše smyšlená, či z bůhví které mediální žumpy opakovaná "moudra", nebo u toho soudu, jak už Vás tu někdo upozorňoval, vážně skončíte.

M. Trhlík 30.1.2011 14:18

Re: Pan Topolánek to nemá zapotřebí.

Paní Kyselková,ale zlodějna se omlouvat nedá.Teď nemluvím o p.Vondrovi,ale o zlodějně.Prokazatelně se  začíná objevovat,že vše bylo předražené.Smutné je,že vše pořád omlouváme.To mají všichni začít krást ještě víc a odvolávat se na příklady,které uvádíte? Potom nemáme nárok kritizovat zdravotnictví,školství,   kulturu,ubírání peněz všem,poukazováním na nedostatek peněz pro starobní důchodce,opravy silnic,prostě vše.Při každém jmenování vlády slyšíme jak bude dobře pracovat,věří jí prezident a po čase euforie opadá a vše končí politickými přestřelkami,kdo co zavinil a nastupuje ten nejožehavější problém po 21 letech zrušit KSČ.To je snad jediná věc,která se dala vyřešit z počátku.Bohužel jako o všem ostatním se sice bouřlivě diskutuje a skutek utek.Někdy se mi zdá,že veřejnosti jsou "předhazovány" věci,které jsou už v nenávratnu. Nové problémy jsou neustále přepírány,až se  vytratí a zase se na vše zapomene.Tady vidíte,že "omílané" heslo ,že máme co jsme si zvolili,funguje jen napůl.Tak se pomalu vytrácí hesla z předvolebních plakátů  a nikdo se k ničemu nehlásí.

L. Petr 31.1.2011 2:28

Re: Pan Topolánek to nemá zapotřebí.

Přesně tak. Blamáž této mediální akce je víc než zjevná, až to je i v prostředí naší prohnilé "žurnalistiky" ubohost sama, to je co říci.  Topola jsem si vážil jako málokoho, ale tímto se shodil hodně hluboko. Každému tady snad musí být jasné, že procesy šly a odehrály se, jak Vondra vypověděl, což se jistě dá papírově doložit. Stejně tak je většině zřejmé, jak se to má s pravomocemi úřadu vlády - návrhy smluv, legislativní rady, to vše spadá pod ni a taky je obvyklé, že od ní vychází. Jestli smlouva nestanovila ani částku, není jednak relevantně co vymáhat, natož v této souvislosti vůbec někoho osočovat z korupce (jaké? komu? to už v tom našem Kocourkově bude zkrátka normální takto žvanit, padni komu padni do huby?), druhak tato zodpovědnost padá převším k tomu, kdo smlouvy připravoval, případně na šéfa financí či vlády.  Do třetice - navýšení přeci schvalovala vláda jako celek, tak proč to dnes proboha všechno hážou na Vondru? Jednoduché: je jediným, koho můžou pokusit se touto cestou shodit z vlády, kde taky jako jediný může proti korupčním mechanismům něco dělat.

Současná záplava podobných kauz, chrlená levičácky zkorupmovanými médii,  je tedy v zásadě celkem jednoduše pochopitelná: cílem není nic jiného, než zvrátit snahy současné vlády konečně udělat pořádek napříč celým systémem, vystříhat korupční duality a nepřehlednosti zakáze konečně ze systému vyřezat. K moci by se však raději dostali ti, kterým staré pořádky, dělení v řádech desítek provizí (což je naprosto jiný typ případu, než ten "Vondrův") velmi vyhovovalo. Koneckonců to výmluvně dosvědčují histerické výkřiky levičáckých fandů (rádi by opět zas ke starým zlodějinám a podvodům, tak je svádí na ODS. Obligátní, jak mozek tupý levicovým způsobem ani nevymyslí nic jiného, než věčné přehazování svých průšvihů na protistranu; což je ovšem po čase velmi průhledné).

P. Janda 30.1.2011 10:49

Vondro! Ty hrdino!

Kdyby si tě Novák poslal pro pivo, tak bys šel? Ve vládě pořád deklarujete  "padni komu padni" a když to padne na tebe, máš stažený zadek a vymlouváš se jak uličník... Kredit  min. obrany v boji proti korupci jsi tím totálně ztratil! Myslím, že ještě chvíli vydržíš a pak půjdeš za Drobilem.

Z. Tichá 30.1.2011 10:13

Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

Ozvuceni za 766 mil - tunel stoleti -

R. Buršík 30.1.2011 10:53

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

vysvětlete slova v textu nejdete z nějaké oranžorudé hladové taškařice? kdyby za tím něco hmatatelného bylo, už to vpáliily oranžové pijavice.

P. Silek 30.1.2011 11:47

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

vysvetleni je velmi proste ,ozvuceni akci mohlo vyjit na miliony  , ne na stamiliony korun , to chape uplne kazdy

R. Buršík 30.1.2011 12:08

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

na co máme , to co je mi jasné, zahálí tu jeden všechno ví a zná, to co je mi jasné nebudete z lidí chybujících.

J. Malá 30.1.2011 16:30

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

ODS Vondra bude krast jeste 3 roky

R. Buršík 30.1.2011 16:33

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

prskáte jak oranžový ďáblík, nemáte strach, že vás někdo požene za ta slova k soudu?

L. Petr 31.1.2011 2:33

Re: Do kdy bude tunelar Vondra jeste krast ?

Ano. Neboli vysvětlení prosté může také být zároveň naprosto blbé. Zvlášť když jde od někoho, kdo dané věci nerozumí, tedy nemá ani co vysvětlovat.

Namátkou, máte představu kolik stojí jen hodina satelitních přenosů do 27 zemí? Asi ne, že... :)) Pak svou prostotu angažujte jen v oblastech, na které stačí.

Premium

Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus

Pavel Dlouhý, primář infekčního oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V Česku se vyléčili první čtyři pacienti z onemocnění COVID–19. Tři se léčili na infekčním oddělení ústecké Masarykovy...

Premium

Kvůli ‚maláčovské revoluci‘ nemáme finanční rezervy, míní exprezident Klaus

Bývalý prezident Václav Klaus. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Česko v karanténě, omezený pohyb lidí, zavřené školy, obchody nebo hotely. A z toho plynoucí kolapsy podniků i celých...

Premium

Chtěli jsme devět dětí, ale pět nám stačí, říká vítězka Peče celá země

Vítězka soutěže Peče celá země Petra Burianová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vyhrála televizní soutěž Peče celá země. Tvrdí, že nerada soutěží, ale trumfla by kdekoho z nás. Jako máma tří dětí si...

Najdete na Lidovky.cz