Úterý 10. prosince 2019svátek má Julie 4 °C polojasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Z ODS prchají členové. Prospěcháři, myslí si Kuba a štve tím okolí

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 121
  • Poslední: 17.9.2013 22:01
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
T. Kohout 17.9.2013 17:22

teta Kateřina:

"S čím kdo zachází, tím také schází."

J. Esterka 16.9.2013 21:31

Naopak!

Lidé, kteří byli v ODS, utíkají již dávno! Kdo to prokoukl, utekl již před deseti lety! Někteří vydrželi. Ale teď se již na to nedá dívat a poslouchat ty blbé žvásty Kuby a Němcové - to už vůbec ne!

T. Kohout 17.9.2013 17:24

geny se nedají popřít - Re: Naopak!

No, ten morový gen je tam od prvopočátku. Nechci se ale zaplétat do podobných diskusí.. Normálni lidi to vidí a nenormální nad tím mudrují.

F. Skuplík 16.9.2013 14:49

Kdo to chce zase volit TOP bankrotare???

Po jejich vládnutí '' zlodějině'' , jsou nemocnice v bankrotu!!!

To myslite vážně znovu volit tu topackou hydru??? Co zrujnovala na co sáhla??? To musíte mit silné žaludky!!! Hnus jeden modrej fialovej!!! To se ani trochu nestydite???

J. Ryba 17.9.2013 14:23

Re: Kdo to chce zase volit TOP bankrotare???

já je třeba volit budu, protože za nich každým rokem klesaly skutečné vládní výdaje oproti předešlému roku. A poprvé klesl dluh ČR

http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/kalousek-snizi-dluh-stat-si-pujci-o-110-miliard-mene_275892.html

L. Max 16.9.2013 13:24

A kdo bude

po volbach vlastne vladnout? Daji CSSD + SPOZ + KSCM vetsinu? - asi ne! Nebo budou v koalici vladnout ODS + TOP + ANO + KDU-CSL + Usvit + Bobo? No, to bude gulas a od koho se nechaji koupit jeste Zeleni?

A. Novák 16.9.2013 13:57

Re: A kdo bude

většinu dá podle posledního průzkumu ČSSD s komunisty :o)

takže menšinová vláda...s tichou podporou? Aby volič neremcal? :o)

j. kříž 16.9.2013 13:03

je směšné spojovat ods a vůbec všechny partaje

s nějakou vizí a cílem více než 20 let se díváme jak se nedokážou dohodnout na elementárních principech a konceptu zdravotnictví sociálních věcí bezpečnosti a obrany státu, dopravní infrastruktuře energetice a daních, oni ani nevědí jestli euro jo nebo né výsledkem je astronomické mrhání penězma poplatníků na pitomosti dech beroucí korupce a bordel, nyní jsou lidi naštvaný na mazánky ODS a kyvadlo se opět překývne na druhou stranu a začne se tunelovat a krást z leva

M. Komárek 16.9.2013 13:13

Skutečným neštěstím české politiky je fakt,

že do ní nikdy nevstoupili lidé jako jste Vy, Farmačka, Cedivoda a další internetoví všeználci, kteří vždycky přesně vědí, jak co udělat. Škoda, mohli jsme už být dávno v ráji a takoví Švýcaři by pukali závistí ...

V. Cibulka 17.9.2013 11:57

Re: Skutečným neštěstím české politiky je fakt,

Za to, jak politiku a politiky vnímá veřejnost mohou z velké části sami politici a média.

M. Prchal 16.9.2013 13:40

Re: je směšné spojovat ods a vůbec všechny partaje

Souhlasím s Vámi. A důvod tohoto stavu vidím v tom, že prostě u nás nejsou lidi, kteří by vůbec uměli a taky chtěli dělat politiku jako profesi. Ti, co ji dnes dělají jsou většinou vyčůránci, kariéristi, tlučhubové a nemakačenkové. Místo toho, aby dělali užitečnou práci, hledají cesty jak se obohatit a zbytek času tráví žabomyšími válkami, které vedou z kvůli tomu, aby se udrželi u koryta nebo čistě z osobních důvodů.

j. kříž 16.9.2013 14:00

Re: je směšné spojovat ods a vůbec všechny partaje

příběh tanků a letounů v naší armádě je dostatečně vypovídající o vizi a dlouhodobém konceptu zejména erudovaného chemika kalouska a zdravotnictví to velmi trefně charakterizoval pan prof. Pavko který řekl že hospitalizaci si za pár let bude moci v česku dovolit je ten kdo přijede v novém BMW

F. Skuplík 16.9.2013 12:56

Jak to pořád ti pravičáci říkali???

Že komunisti brzo zaniknou. Jak to tak vypadá,  tak to bude spíše ODS kdo zanikne , než KSČM. Co je na tom směšné, že tak strašili pořád komunisty , až se sami sebe zničili(ustrašili). Neuměli nic jiného , jen strašit a strašit. Po té samé stejné cestě začíná jít i TOP658 2 MILIARDY A  11 MILIADR !!! Taky jen straší a nic neřeší a neumí. Na co sáhli to zničili na ultimum. Je vidět, že to byla a je jen ODSˇ"b". Doufám, že taky brzy zanikne. KKT. Kalousek bude vykroužkovaný a kníže Karel bude spát jak šípková Růženka. A z TOP658 2 miliardy a 11 miliard skončí!!!

J. Kadeřábek 16.9.2013 13:03

Na jednoduché lidi ta propaganda zabírá, že

pane Skuplík. Pokud si jen trochu pozornějí přečtete ty dnešní články na téma 11 miliard zjistíte, že se žádné neztratily. Jen byly v účetnictví evidovány v jiné kolonce než by se soc. dem. šéfovi NKÚ líbilo. Kdo rozumí podvojnému účetnictví tak ví, že třeba stravenky byly zaúčtovány správně. No, ale na tom nezáleží. Stačí napsat jedenáct miliard a voliči ČSSD a KSČ mají jasno. Čest Vaší práci i Vašim vědomostem.

L. Max 16.9.2013 13:05

Re: Jak to pořád ti pravičáci říkali???

Pane Skuplik, abyste s vasi CSSD brzo nechodil kanalama! :-) Smetana i vam posila tykadla!!! - a ja se pripojuji!

A. Novák 16.9.2013 13:59

Re: Jak to pořád ti pravičáci říkali???

vzhledem k tomu, že podle levičáků je ODS složena z nomenklaturních kádrů, tak vlastně zánikem ODS zaniká i velký díl komunistů :o)

M. Komárek 16.9.2013 11:56

ODS byla založena lidmi s entuziasmem, s vizemi

a s poctivým cílem. Od svého počátku stavěla na správných postulátech, měla vždy výborný program, s občasnými experimentálními odskoky. Jako nejúspěšnější strana byla permanentně pod tlakem prospěchářů a jejich infiltraci se prostě neubránila. Paradoxně největší slabinou ODS bylo její důrazné trvání na vnitřní demokracii a nezasahování centra do místních a krajských buněk, které se ale stávaly snadnou kořistí různých kmotrů. IMHO to nemá další řešení, ta značka je zcela zničená ...

J. Cedivoda 16.9.2013 12:29

Nutno ovšem dodat,

že od deklarovaných postulátů se ODS v praktickém jejich uvádění do života od samého počátku dosti "odkláněla". Infiltrace šmejdy předchozího režimu i ze zahraničí byla tak masivní a ODS proti tomu tak málo dělala, že jinak to dopadnout nemohlo. V povaze Čechů je určitá smířlivost k hlasitým "autoritám" a nechuť k přílišné angažovanosti. Také neschopnost "dotahovat" věci do konečných řešení. Prostě Češi potřebují "vůdce". Nebyla to "vnitřní demokracie", ale nedůslednost  a nedostatečný tah za uskutečňováním deklarovaných ideálů.

Stejně jak je na tom ODS jsou na tom i ostatní politické strany, nadto naprosto selhává poctivá "novinařina" v poctivé informovanosti veřejnosti.

M. Komárek 16.9.2013 12:34

Re: Nutno ovšem dodat,

jo, to je celkem správný dodatek ...

L. Max 16.9.2013 12:51

Re: Nutno ovšem dodat,

Ano, tak to bylo, mate pravdu pane Cedivoda! Klaus chtel rychle velkou zakladnu, bral vsechno a vybranym umetal cesticky na dulezita mista. A clovek se nestava obcanskym demokratem tim, ze vstoupi do ODS! V roce 1989 uz bylo malo komunistu, ale hodne u komunistu -a ti nemeli zadne zasady, ale siroka ramena a zkusenosti jak se dostat ke zlabum.

L. Max 16.9.2013 12:41

Re: ODS byla založena lidmi s entuziasmem, s vizemi

Pri zalozeni ODS se brali do rad i komunisti, ale s tim ze tito ex komunisti (vlastne byvali cernosi) nesmi prvnich pet let zastupovat zadne funkce. Po par mesicich toto narizeni bylo centralni direktivou zruseno. A ti komunisti, co vlezli do ODS, nebyli zadni komunisti od ponku z Kolbenky. Takze se z centra do mistnich a krajskych bunek zasahovalo, jen na papire bylo napsane neco jineho. To vim od jednoho zakladajiciho clena ODS.

L. Max 16.9.2013 13:00

Re: ODS byla založena lidmi s entuziasmem, s vizemi

Ta znacka ODS by se dala jeste zachranit. Ale to by musely jako za Husaka zacit clenske proverky a poucenim z krizoveho obdobi! :-))) Nojo, ale ty proverky by ridil Bem, Kuba, Nemcova ........

J. Denemark 16.9.2013 13:00

Koho máš na mysli, když mluvíš o entuziasmu...

...a poctivých cílech? Klause, Čermáka, Macka? Kdybys napsal "pár slušnými lidmi" uprostřed vlčáků, toužících po moci a s tím spojených brebendách, tak bych tomu i věřil.)

J. Vlk 16.9.2013 13:54

Re: ODS byla založena lidmi s entuziasmem, s vizemi

S postulátem zhasnutých světel se nedá jinak, než nabít si hubu. Ale jak k tomu přijdou pasažéři ?

T. Kohout 17.9.2013 17:31

vtipné - Re: ODS byla založena lidmi s entuziasmem, s vizemi

vtip dne či týdne?

J. Kodeš 16.9.2013 11:30

ODS-KUBA

Takoví hajzlové jako doktor Kuba ..to je pro O travný D ojný Spolek nadělení.

Ještě Kabrhelka knihovnice Němcocá-jako G Fučíková,Nečas s JN-Milenkou,běžte

do řiti.

j. kříž 16.9.2013 11:14

ODS byla nástrojem jak v popřevratové době

dát nějaký "demokratický" kabátek rozkrádání, vytvořit křoví pro tuneláře tento účel byl splněn pro existenci té sekty v podstatě dnes neexistuje žádný další racionální důvod a její personální složení tomu odpovídá šéfové jí použili a zahodili jako mastnej papír od salámu

M. Komárek 16.9.2013 11:28

Re: ODS byla nástrojem jak v popřevratové době

pane Kříži, lidstvo vzniklo jako spiknutí proti komu?

J. Venc 16.9.2013 11:36

Re: ODS byla nástrojem jak v popřevratové době

... proti lidstvu, přece :)

j. kříž 16.9.2013 11:44

Re: ODS byla nástrojem jak v popřevratové době

tak))

Premium

Cítím hořkost. Bývalý šéf mordparty poprvé promluvil o svém odchodu

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Nejznámější český kriminalista Josef Mareš sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a...

Premium

Zalepili matce prsa, aby nemohla kojit. Při příbězích z Osvětimi pláče i průvodce

Průvodce Lukáš Lev | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lukáš Lev provází v koncentračních táborech a popisuje nacistická zvěrstva. Jeho babička si však stála za tím, že za...

Premium

Hořký čaj? Nesmysl! Pediatr v knize vyvrací mýty o domácím léčení dětí

Dětský lékař z Hradce Králové Ladislav Hanousek. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Hradecký dětský lékař Ladislav Hanousek vydal knihu Maminko, není mi dobře, která má rodičům pomoci s léčbou i výchovou...