Sobota 18. května 2024, svátek má Nataša
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Česko

Pražský okruh u Vestce zastavila nehoda osobního auta s kamionem, provoz byl obnoven

Na Pražském okruhu na 5,5 kilometru poblíž Vestce narazilo 23. listopadu 2020 osobní auto do zadní části kamionu. Při nehodě utrpěl zranění jeden člověk. foto: ČTK

Praha - Zhruba na hodinu a půl byl v pondělí večer přerušen provoz na Pražském okruhu ve směru k ruzyňskému letišti. Důvodem byla nehoda na 5,5 kilometru okruhu poblíž Vestce. Při nárazu osobního auta do zadní části kamionu utrpěl zranění jeden člověk. Provoz byl obnoven kolem 21:15.
  21:08aktualizováno  22:00

Nehoda se stala asi v 19:40. „Z dosud nezjištěného důvodu došlo ke střetu osobního a nákladního vozidla,“ uvedla policie na twitteru.

Zraněného člověka z havarované fabie se podařilo vyprostit ještě před příjezdem hasičů na místo nehody. Podle Poštové zhruba 35letý muž utrpěl zranění hrudníku a hlavy, která by ale podle prvotních informací neměla být kritická.

Před nehodou se podle NDIC vytvořila zhruba pětikilometrová kolona aut. Krátce před 21:15 byl provoz v místě nehody obnoven levým jízdním pruhem.

Autor:

Rozdáváme batolecí mléko ZDARMA
Rozdáváme batolecí mléko ZDARMA

Na cestě mateřstvím se potkáváme s různými výzvami. V případě výživy našich nejmenších představuje kojení ten nejlepší základ. Pokud však kojení...