Úterý 28. ledna 2020svátek má Otýlie 6 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku: Přísná soudkyně v kauze Homolka. Posadila Rampulu, vyšlápla si na Dbalého

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 16
  • Poslední: 18.2.2016 7:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jiří_K 18.2.2016 7:20

Na hrubý pytel, hrubá záplata! Za ta léta ODSoudružské "demokracie" se nám hoši trochu rozcapili a s guru Klausem v čele získali falešný pocit nepostižitelnosti a tak kradli ani poledne nedrželi. Chápu rozčarování ze změny jejich statusu, ale to holt patří k rizikům cesty, kterou se vydali a kterou si zvolili naprosto dobrovolně, proto není rozhodně na místě, dělat divadlo z toho, co si navařili. Kdyby se chovali slušně, tak by ani nevěděli, že nějaká soudkyně Slepičková existuje.

P. Bubeníček 8.2.2016 10:30

Opravdu? A jakpak jste k takovému závěru dospěl? Vy ji znáte? Já ano, osobně. Tak si vaše dementní názory, s vaším laskavým svolením, vetkněte za klobouk.

P. Bubeníček 27.1.2016 11:42

Rozhodně se nehodlám vyjadřovat k tomu kdo a co spáchal. Nesoudím, neznám fakta, nebyl jsem u toho a novinářům nevěřím ani pozdrav. Nicméně co se týká oné soudkyně, pak tato si v nejmenším nezadá se středověkým inkvizitorem.

V. Boháč 8.2.2016 7:19

Bože vy jste tupounek

Holcman 24.1.2016 11:18

Paní soudkyně to s nimi zatím válí docela dobře, určitě většinu z nich trošku rozhodila. Myslím, že z ní nadšená nebyla i ta Dbalého advokátka, slověna Oboňová-Kožiaková, krasavice už na pohled. Mám dojem, že dělá taky pro toho vepříka Rittiga. :-)

http://i.idnes.cz/14/041/cl6/JB524c3c_44.jpg

M. Frank 23.1.2016 11:00

Paní soudkyně na mne působí jako velmi sebevědomá a arogantní. V každém případě nejedná s advokáty slušně a z pozice moci je k nim velmi přezíravá. Proces pak působí jako zmanipulovaný a předem rozhodnutý. Soudružka by se mohla trochu krotit.

J. Kohoutek 23.1.2016 13:19

Máte to soudruhování hodně pod kůží.

P. Bubeníček 27.1.2016 12:09

Pan Frank má pravdu bezezbytku. Náše soudní řízení trestní nesou hluboké rysy středověké inkvizice. Zákon o soudech a soudcích, nikterak nevymezuje právo soudce, aby se choval vůči obhájcům agresivně a nemravně. Bohužel, díky v pravdě neomezené moci soudce, se jen málokterý z advokátů, proti takovému jednání ze strany soudce ohradí, v obavě aby takovouto námitkou nerozezlil soudce a tím následně nepoškodil svého klienta. Je to tragický důsledek abnormální a bezmezné pravomoci Českých soudců.

J. Farmačka 23.1.2016 10:06

Už jsem si málem myslel, že i všichni soudci jsou součástí zlodějských mafií. Tak teď čtu, že nejméně jedna taková není. Chvála Bohu, jak nejsem věřící. Při každém odhalení a projednávání podobných případů mne napadá jediné: že za komoušů by si taková lidské pakáž ani neškrtla. Neškrtli by si ani všichni ti ,,Sokolové", kteří obhajují téměř výhradně kriminálníky všeho druhu, protože jim jde o odměny z nakradených peněz, kterých mají zloději hodně. No a zejména proto už jim není co zabavit. Podobně jako u zloděje Ratha, tak i v případě zloděje Dbalého, se dokonce objevují jejich zastánci. Dokládá to jen mizernou morálku státu po revoluci, která, jak se čím dál víc ukazuje, nám byla a je na nic a na hov....o.

V. Boháč 23.1.2016 9:34

Kolik těhle kauz se vyšetřovalo za ODS a Top ?

S. Sedlák 23.1.2016 9:58

Neplácej nesmysly. Dbalý skončil s ředitelováním v roce 2012 a to byl u vesla kdo?

Zahájit vyšetřování a mít kauzu před soudem je trochu rozdíl. Viz třeba Rath, kterého drapli s rukou v nočníku a trvalo to ještě déle mezi zahájením vyšetřování a soudem. Chceš snad tvrdit, že ho také držela ODS a TOP09??

V. Boháč 23.1.2016 14:08

Ano skončil 2012, ale vyšetřovat se začalo až po nových volbách jelikož díky Ano si Čssd , ODS a Top přestali přihřívat navzájem polívčičku, jelikož přestali mít lidi na správných místech . Jenom se musím smát jak se ministr Blažek málem omlouval ve sněmovně že tu Bradáčovou musí jmenovat :). A to díky Zemanovi vrchnímu státnímu zástupci. Kdyby to fungovalo dříve tak už dávno sedí Topolánek, Dalík, Vesecká , Kaliusek za padáky a čachry v armádě atd

V. Komárek 23.1.2016 8:18

Je třeba se zbavit všude vlivu modré mafie ODS. Pak se asi začne i normálně soudit. A bude možná možné se dostat i ke kauzám z 90 let při Klausové divoké privatizaci(zlodějině století) !!!

K. Vážný 23.1.2016 7:50

Přes veškerou podlost obžalovaných zůstává imho arogantní a možná blbá soudkyně (vycházím z článku) arogantní a ... . Kauza Mlynář byla zfušovaná a sestřelila (na čí objednávku?) člověka, který v IT pro tuhle zemi odvedl spoustu nadšené práce. Po něm (po sloučení pod MV) už přišli pouze "prospektoři".

D. Stirský 23.1.2016 7:22

Většina těchto šibalů často neváhá argumentovat tím, že to a ono ze strany policie či soudu připomíná 50. léta. A tak lituji, že nejsou povoleny tělesné tresty ve stylu "tatínek z Bylo nás pět". Vždy při takovéto poznámce by jich měli pár slíznout, neboť tím urážejí ty tisícovky bitých, mučených, týraných, ty stovky či desítky žalovaných Urválkem a Vašem a souzených Brožovou-Polednovou.

P. Balcar 23.1.2016 7:49

Jo, jo, dyby si je vzal do parády po soudružsku Vaš a kolektiv, tak by zpívali úplně jinou písničku. Pravděpodobně by se už doznávali i k tomu co nemohli udělat a žádali pro sebe nejpřísnější trest.

Premium

Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

Velký test on-board kamer | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

Premium

Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

Premium

Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...