Diskuse

Slovensko chce znovu spustit Bohunice

ČESKÉ BUDĚJOVICE V nových státech Evropské unie se začíná stále hlasitěji hovořit o „renesanci“ jaderných elektráren. Například slovenská vláda včera oznámila, že plánuje obnovení provozu na odstavené jaderné elektrárně Bohunice. Důvodem má být energetická krize způsobená zastavením dodávek ruského plynu.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.