Diskuse
Sněží. V Jeseníku je konec kalamity v nedohlednu
JESENÍK V Jeseníku stále trvá kalamitní stav, který tam v pondělí ráno vyhlásila radnice. Kvůli hustému sněžení totiž technické služby nestíhají odklízet sníh z ulic v časovém limitu. Dokdy kalamita potrvá, nedokáže nikdo odhadnout.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
červené uši
18. 2. 2009 23:23
Už se zase zřetelně globálně oteplilo.
Štěbetají o tom i tučňáci v Antarktidě.
0
0
možnosti

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















