Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika -4 °C skoro jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Flener 15.2.2020 10:21

Ta nenávist pořád poroste a sice až do okamžiku další revoluce, která hrozí být globální a celosvětovou a bude namířena proti přežité, prospěchářské, lživé a nefunkční tzv. demokracii. Pak si to i my doma zregulujeme s Okamůrou, Filipem, Babišem, Zemanem atd...- všechny vhodným způsobem "vyeliminujeme". Už to ale nebude samet jako v r. 89, půjde mnohým o krk.

J. Šejnoha 14.2.2020 23:55

hmmm..

A co ti Ruští a Čínští agenti. Žádné extremistické skupiny nevytvořili ?

J. Jonáš 14.2.2020 23:27

Jestli tento “výpotek” je výsledkem ročního snažení BIS..., tak ji radši zrušme... Za ty peníze si to od klávesnice vymysli Haraším mnohem levněji... :)))

J. Šejnoha 14.2.2020 23:59

Tajná služba už principu nemůže vyzradit co dělá, nebo že nedělá nic, nebo že slouží cízí mocnosti, a nepodléhá žádnému dozoru.

Práce snů.

A. Novotný 14.2.2020 20:49

Ještě tu o zaprodancích, a jsme u rudého práva před listopadem.

J. Nový 14.2.2020 18:31

"Média šířící nenávistné předsudky zintenzivnila témata, která byla zaměřena proti migrantům,

.

A co média šířící nenávistné předsudky zintenzivnila témata, která byla a jsou zaměřena proti pravici? Jako třeba tento článek? :-)

J. Hanzlík 14.2.2020 17:22

Nerozumím tomu, proč je nacismus soustavně tlačen doprava, např. krajní pravice, extrémní pravice apod. Tato ideologie vznikla politicky na bázi národního socialismu, tudíž patří nalevo. Její doménou je kolektivistická společnost, sjednocená pod jedním vůdcem nebo jednou stranou, stejně jako je tomu v komunismu. Rozdíl je pouze v metodice vytvoření buď mocné říše, nebo globální světovlády. K těmto cílům není možné dospět demokratickou cestou, protože ta se přirozeně tříští lokálními zájmy.

D. Lučanský 14.2.2020 15:45

No to mě celkem baví že stále ještě se o nějacích nácích píše.Jistě pár neonacistů jako takových je v naší zemi ale rozhodně není nácak každej koho tak označí.To už začíná být podle těch co to určují extrémní kritika toho aby homosexuálně nemocný adoptovali děti,příjmání muslimů atd atd

To je šílený že i když drtivá většina občanů České Republiky ten multi kulti liberální vývoj nechce tak stále ještě je každý kdo proti tomu vystoupí nějak víc označen za extrémistu.Je třeba se tomu posvatit.

J. Nový 14.2.2020 18:35

Dneska je nácek každý, kdo vysloví nesouhlas s něčím mainstreamovým. A aby mohl být tento nesouhlas případně i potrestán, je ten nesouhlas automaticky brán jako nenávist, protože na tu máme v zákoně paragraf. Na nesouhlas není, tudíž by se dala těžko potrestat. A ty "nesprávné" názory je přeci třeba vymýtit! Republiku si rozvracet podvratnými živly nedáme!

Ani republiku, ani EU!

V. Gryc 14.2.2020 15:38

To je výsledek potlačování vlastenectví, tradic a řádu. Tahle země prostě patří Čechům.

J. Nový 14.2.2020 14:28

Hmm, o extrémních levičácích, neomarxistech ani slovo. Ti jsou chránění a poukazování na ně by nebylo politicky korektní a v souladu s evropskými hodnotami :-/

.

"V srpnu, kdy se v Praze konal průvod gayů, leseb, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) Prague Pride, zmiňovala tato média také ohrožení české společnosti „homosexualismem“.

.

Takže kdyby se konal v Praze pochod heterosexuálů, kteří by tím demonstrovali hrdost na svoji sexuální orientaci, tak by se možná média zmiňovala o ohrožení české společnosti "heterosexualismem"?

To je furt a pořád dokola........;-(


Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Španělští zdravotníci přiváží jednu z madridských seniorek do hotelu, ve kterém... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

Porovnání čísel z celého světa v našem interaktivním grafu (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

Premium

Milostná zápletka mladých lidí. Ústřední dvojice tuší, proč je Slunečná hitem

Eva Burešová a Marek Lambora v seriálu Slunečná (2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V lednu vstoupil na televizní obrazovky seriál Slunečná a od té chvíle si získal velké množství fanoušků. Nemalou...