14. listopadu 2017 9:19, aktualizováno  10:17 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

V Měcholupech v Praze byla pobodána na ulici 18letá dívka. Policie zadržela muže

Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji... | foto: Týdeník Policie

PRAHA Osmnáctiletá žena byla v pondělí večer pobodána v Horních Měcholupech. Pražští kriminalisté případ vyšetřují jako pokus o vraždu. Ještě v noci zadrželi muže, který by mohl mít s napadením spojitost. Na webu to v úterý oznámil mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Žena byla napadena v Dýšinské ulici, policie o tom dostala hlášení kolem 22:00. „Zůstala ležet na zemi s několika bodnými zraněními. Policisté, kteří vyrazili na místo, zraněné osmnáctileté ženě poskytli první pomoc a předali ji do péče záchranářům,“ uvedl Daněk.

Záchrannou službu na místo napadení přivolali policisté, uvedla její mluvčí Jana Poštová. Žena podle ní utrpěla mnohočetná bodnořezná poranění. „Její stav byl vážný, takže jsme ji uvedli do umělého spánku,“ uvedla mluvčí. Záchranáři zraněnou ženu po ošetření převezli na ansteziologicko-resuscitační oddělení vinohradské nemocnice.

Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji...
Policie vyšetřuje napadení osmnáctileté ženy v Horních Měcholupech. Útočník ji...
ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
MANUFACTURING MANAGER

Advantage Consulting, s.r.o.
Kraj Vysočina
nabízený plat: 65 000 - 75 000 Kč

Najdete na Lidovky.cz