Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 5.10.2019 5:11

ochranka dělala jen svoji práci a se zloději recidivisty opravdu není důvodu zacházet v rukavičkách .Billa se omluvila zákazníkům zcela hloupě -neměla totiž za co se jim omlouvat, ta ochranka chránila tím zásahem totiž i jejich pocit jistoty a bezpečnosti.

R. Feyer 5.10.2019 17:10

Naprosto s vámi souhlasím. Já na tom zásahu nevidím - vzhledem ke zveřejněným okolnostem - žádnou nepřiměřenost. Naopak. Zloděj kradl, a to opakovaně a dostal za to lekci. Takový zásah je pro recidivistu mnohem účinnější, než psychologizování a všechny znalecké posudky. Snad si ten pán bude už konečně pamatovat, že - krást se nemá.

P. Hosek 5.10.2019 3:47

Přerazit prsty na obou rukách a zápěstí jako bonus. Vyřešeno ponevač se to stalo v průběhu zadrženi . Tito dacani jsou přesvědčeni že se jim nic nestane a nakonec budou žalovat nákupní středisko nebo ochrannou službu.

V. Rybicka 4.10.2019 22:46

NEPŘIMĚŘENĚ je velice ošemetné slovo, které si může vykládat každý jak chce. A pak to dopadne jak v Americe, kde prakticky policajti dnes nemůžou udělat černochům, kriminálnikům a bezdomovcům absolutně nic. (V Sant Francisku bezdomovci kadí a čurají veřejně na ulicích. Staví si tam stany a napadají lidi). Prostě staří řičet NEPŘIMĚŘENÉ NÁSILÍ a všichni sklapnou. Takže pokud chcete být NICE, tak se připravte na to, že až vám někdo vykrade byt, tak tam prostě nidko nepřijede vyšetřovat, protože nechce mít problémy. To je realita života, tam kde já žiju. Velice frustrující, to vám mohu povrdit.

J. Sedlář 4.10.2019 21:07

Blilla se zase poBlilla. Měli ho uhostit nejlépe u generálního doma. To vedení si asi sedí na vedení. Korektní až za hrob. Náš ne ten jejich samozřejmě. Fetky smažky a houmlesáci, kradeš, děláš bordel, zasloužíš. Napadneš, dostaneš 2x. HOTOVO.

P. Durkot 4.10.2019 19:28

Stalo sa to len pár rokov dozadu,ked ́jeden taký v podobnej situácii ochrankára z marketu zabil. Myslím že na niekde Morave to bolo.

P. Huml 4.10.2019 17:30

Tak věřím, že po mírné domluvě ́zákazník ́ ten den už nikde nekradl a ani neměl chuť někoho napadat...už i Igor Hnízdo věděl, že výchovný trest vydá za tisíce planých pokárání...

M. F 4.10.2019 17:39

Bohužel asi bude, protože on nemá na jídlo. Asi zamrznul v socialismu, že se o něj jako v kapitalismu někdo postará. To se stalo spoustě lidem, insolvenční rejstřík je jich plnej. Dneska, když můžete jít dělat kromě neurochirurga snad úplně všechno, co jste schopni pochopit, zadarmo Vás zaučí, řidičák, profesák atd. si uděláte, náborovej příspěvek Vám dají, tak někdo nemá na jídlo že musí krást ? Tak vypadni do Afriky na zážitkovej vejlet, abys poznal hlad, tady máš jízdenku na loď a táhni.

M. F 4.10.2019 17:50

Někde jsem viděl reportáž, jak tyhle houmelesáky (asi hlavně v Praze) urazíte, když jim koupíte oběd. Voni si totiž jsou schopný vyžebrat i 2000,- denně. Fetky to samý. Sanitka pro ně musí dojet, když mají bebí, i když daně neodvádí. Zadarmo se tulí v zimě u parovodu. Lidovky ať s ním udělají rozhovor (placenej samozřejmě) a Billa ať táhne někam (však víte kam, se to nesmí psát). Museli se k tomu nějak postavit, ale proč hned vyhazovat celou firmu když ani pořádně neví, co se tam stalo. A od toho je tu Policie, aby to nejdřív pořádně vyšetřila. Svědků v Bille asi bylo v tu chvíli dost. Minimálně ten "kameraman". Jestli mu dal týpek pěstí, tenhle mu to vrátil i s úrokama. Dobře ty...

M. F 4.10.2019 17:29

Ten "člověk" nemá na jídlo. Navrhuju Bille, ať ho zaměstnají, to by od nich bylo hezké gesto. Lepší, když ho někdo větší zastaví v Bille, než aby on někoho slabšího pošteloval nožem někoho v parku. Dřív by mu za krádež usekli pazouru, dneska má práva. Maník z ochranky si práci najde, toho se nebojím. Třeba v jiný Bille pod jinou firmou ;-D

M. F 4.10.2019 17:29

Sorry, mělo tam být "někde za tmy v parku"

M. F 4.10.2019 17:34

Dostal po hubě a to jediný funguje. Vytáhnout na náměstí a sešvihat bičem. I.P. Pavlov funguje nejenom na psy. Příště až by kradl, vzpomněl by si na to. To samý bych udělal s těma ksindlama, co se mi hlásí do firmy jakože na zaměstnání. Každý ráno nechat nastoupit na dvůr a sešvihat bičem. Lidi, pokud nemají strach, absoultně nefungují. Bože jak já bych si přál nezaměstnanost tak 20 procent. Nevěřil bych, že to někdy budu říkat.[>-]

P. Sokol 4.10.2019 17:26

Napadl ochranku pěstí do obličeje, několik týdnů předtím ohrožoval personál nožem a měl být zpacifikován a zadržen bez užití násilí? Přiměřenost zásahu by měla posuzovat Policie a soud, nikoliv vedení firmy prostřednictvím neúplného videa z Facebooku. Za exces jednotlivců jste okamžitě potrestali celou agenturu, nepočkali jste ani na šetření Policie, tím jste dle mého názoru porušili elementární principy morálky a podnikatelské etiky.

Nevadí, v Bille už nenakoupím, protože firma která veřejně schvaluje beztrestné užití násilí na svém personálu, užívá při řešení medializovaných kauz kolektivní vinu a svými prohlášeními vyjadřuje podporu a sympatie k pachatelům trestné činnosti, si moji důvěru ani peníze nezaslouží.

Nejsem pro veřejný lynč zlodějů, ale to co se stalo tady je výsledek neustálého zavírání očí před problémy ve společnosti. Kriminálníci mají více práv a ochrany, nežli jejich samotné oběti.

O. Ondřej 4.10.2019 17:05

Svět se v p**** obrací. Nepřiměřeně na nebezpečného zloděje...

P. Čech 4.10.2019 16:09

Nepřiměřeně???? Jakákoliv akce a to za použití jakýchkoliv prostředků proti ozbrojenému zloději není nepřiměřená. Podle mne jej zmlátili ještě málo.

J. Sinnreich 4.10.2019 15:47

Vitejtev "Nove Evrope". Socialne znevyhodneny obcan si v obchode bral jen to na co ma narok. Pokud to byl klimaticky migrant z Afriky tak k tomu pristiupuje jeste opravnena kompenzace za kolonializmus. Clen ochranky, ktery ho brutalne napadl pujde k soudu a obcanovi bude vyslovena omluva a poskytnuta financni kompenzace za utrpenou fyzickou skodu a mentalni utrpeni.

J. Nový 4.10.2019 15:34

Všímáte si, že společnost, zřejmě v souladu s "evropskými hodnotami" začíná ignorovat nelegální činnost (migranti, zloději, násilníci), ale je čím dál více citlivá na důsledek jejich činnosti? Tzn. jak na něj reaguje policie, bezpečnostní služba, ale třeba i čtenáři v diskuzích? Jinak řečeno, mnohem důležitější začala být práva lidíé, porušujících zákon, než jejich obětí. To nevidím jako dobrý vývoj do budoucna.

J. Novák 4.10.2019 15:18

Ten člověk napadl ochranku, co měl tedy člen ochranky dělat, nechat se mlátit. Každý má snad právo bránit se pokud je napaden. Navíc když ten člověk již někdy předtím napadal a ohrožoval zaměstnance nožem.

J. Novák 4.10.2019 15:09

Zase neoliberální progesivistická ochrana gaunera?

J. Kubíček 4.10.2019 14:44

dostal co si zasloužil. krást a pak ještě uhodit ochranku. může být rád, že ještě dejchá, ksindl jeden;-O

J. Kolenko 4.10.2019 14:31

Kdyby se chtěl jen "najíst" tak nikomu nedává pěstí do obličeje jako první. Takhle to byly jen debilní kecy nemakačenka a vyžírky kterej brečí jak malý děcko když mu za to jeho vyskakování někdo klepne přes prsty. Zaměstnanci agentury palec nahoru a pohlavárům Billy kterým z toho cvrnklo do kaťat palec dolů. Jednou kvůli tý evropský korektnosti za každou cenu s takovoudle vychcípáme do jednoho...

EURv

P. Broda 4.10.2019 14:09

Ten co to natočil a zveřejnil je fakt vul. Doufám že Billa pošle zlodějovi dárkový koš a kupóny..

R. Gramblička 4.10.2019 14:12

symptom doby. každý s dírou v (_!_) potřebuje něco natáčet a chlubit se tím na síti :-P

B. Rameš 4.10.2019 14:08

Takže agresivní vyžírka vyvolal bitku a dostal přes ústa. A co jako, měli ho poprosit, aby je už nemlátil? Nemám rád, když ochranka někoho šikanuje, ale v tomto případě to bylo zcela na místě.

R. Gramblička 4.10.2019 14:15

Taky si myslím. A hlavounům obchodního řetězce zase cvrklo do kalhot

G. Christodoulou 4.10.2019 14:04

Počínaje 4.10.2019 se mění název na ZBILLA

P. Harabaska 4.10.2019 14:06

Spíše na De Billa.

E. Novotny 4.10.2019 15:02

mozna spis "z-bila de-bila"

J. Orlík 4.10.2019 14:03

Pokud by byl zloděj jen přistižen a byl by v klidu, pak by šlo o nepřiměřený zákrok. Ale pokud udeřil ochranku do obličeje jako první, měli mu nandat dvojnásobně. Řeči, že se chtěl jen najíst, neberu. Dnes může do práce každý a vydělat si aspoň na jídlo. Dejte mu, co se do něj vleze.

M. Henrik 4.10.2019 14:03

Typická evropská pitomost. Násilníci a zloději vpřed a vy slušní držte hubu a hlavně za ně plaťte.


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...