Diskuse

Kvalita vody v rybnících se horší, lidé by se měli po koupání sprchovat

Některá přírodní koupaliště v Česku se před posledním červencovým víkendem potýkají se zhoršenou kvalitou vody. Na Brněnské přehradě platí kvůli vysoké koncentraci sinic zákaz koupání a podobně je na tom i rybník Sykovec na Žďársku. Na některých dalších koupalištích hygienici lidem doporučují, aby se po koupání osprchovali.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.