Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Hledá se vůdce české pravice

Václav Klaus v současnosti zastupuje ideologický směr, který nemá sílu stát se hlavní integrační silou pravicového spektra.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK
ODS že byla PROevropská ???
A ještě navíc pod Klausovým vedením ?  Tak to tedy naši politiku moc nesledujete..  To jste dost vedle..
0 0
možnosti
BH
Máme vůbec v ČR pravici???
Politici - exposlanci musejí dostávat od státu trafiky, aby se vůbec uživili, Nečas přeplácí svoji milenku ze státního a když o to přijde, tak z poslaneckých náhrad - co to je za pravici, když se bez stranické legitimace ODS neuživí????
0 0
možnosti
S

Svaty

23. 9. 2013 7:19
Není podstatné co Klaus říká,
Není podstatné co Klaus říká, ale co dělá. Je to maloměšťácký zlodějíček. Nic co říká není podstatné a hodno komentování. Je to morální odpad stejně jako celé jeho dítě ODS. Teď se to pouze z části ukázalo. ODS je ale stále stejná a nereformovatelná. Co Klaus zasel teď sklízí Klausovi pohrobci v ODS.
0 0
možnosti
BH
"Za Stalina" jako "Za Klause" - idioti se vždycky najdou
"Pro jeho stoupence není až tolik podstatné, co říká Klaus, ale že to říká právě Klaus."Chudí duchem, jinak to nelze nazvat.
0 0
možnosti
K

Kraldavid

22. 9. 2013 21:01
Hašek
Hašek je nelepší hejtman, měl by jít do vády. A kdo je vůdcem pravice naštěstí uplně jedno
0 0
možnosti
G

Geralt

24. 9. 2013 22:04
Omyl
Abychom měli kvalitní levici, musí tu být kvalitní oponent z opačného spektra: z pravice. Jinak levice upadne a bude zastupována neschopnými. Pro levici je sakra důležité, jaký je vůdce pravice. Tedy chce-li kvalitně sloužit občanům, ne jen koryty svým straníkům.Volby nejsou fotbalový zápas. Slabost jednoho způsobuje slabost systému a tím i druhého (a ostatních).
0 0
možnosti
K

Kraldavid

22. 9. 2013 21:00
Levice
Vůdce české levice je naštěstí jasný - ČSSD- Fandím panu Haškovi
0 0
možnosti
Č

Černoušek

22. 9. 2013 17:36
Pánbůh chraň
"masovou středopravicovou stranu v evropském regionu s ambicemi oslovit okolo 30 procent voličů" Pánbůh chraň... běžte už se všemi "středopravicovými" stranami... v neslušné místo. 
0 0
možnosti
C

Census

22. 9. 2013 11:24
Klaus je českým pravicovým
Klaus je českým pravicovým politikem asi tak stejně jako Putin ruským pravicovým politikem. Hájí zájmy české postbolševické kleptokracie (podobně jako Putin té ruské), proto ten jeho "izolacionismus". Česká oligarchie zkrátka nemá zájem na tom, aby byla pod kontrolou bruselských byrokratů (kteří ostatně reprezentují jen jinou formu sociálního parazitismu), což je celkem pochopitelné. Každý parazit si musí uhájit svého hostitele před konkurencí. Jedině se snad přiživit na nejrůznějších eurodotacích, k tomu jim je Brusel ještě dobrý. Nebo přímo v europarlamentu, jako třeba bezskrupulózní kariéristka Bobošíková, jinak též prezidentská kandidátka za komunisty. Tak na tenhle špek můžou skočit jedině voliči s IQ slabomyslného šimpanze. Jinak Klaus vlastních gólů té pravici rozdal nepočítaně, naposledy právě podporou obskurní strany tohoto ženského chameleona.
0 0
možnosti
LN
Dobrý den,
myslím, že to v článku nechybí. Stačí se podívat o dva odstavce výše, než odkud citujete: „Klaus ze své strany vystoupil a rozešel se s ní ideologicky tím, že se sám odklonil od středopravé proevropské politiky (kterou ODS pod jeho vedením zastávala) k radikální národovecké protievropské doktríně...“.Přeji hezký den, Lukáš Novotný, editor
0 0
možnosti
J

Jirka13

22. 9. 2013 8:51
"Václav Klaus nesporně
"Václav Klaus nesporně schopným, zkušeným charismatickým vůdcem je. Ovšem v současnosti zastupuje ideologický směr,...." Autor by měl prozradit jaký "ideologický směr". To v článku chybí a je to dost zásadní. Je to celé trochu adorace.
0 0
možnosti