Pátek 7. srpna 2020svátek má Lada 14 °C skoro jasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Holec 30.7.2020 23:22

PR článek milá redakce by měl být označen. Tvar obuvi s podpatky nesouvisí. Barefoot je podle většiny ortopedů past na hejly. Jakože zde chybí...?

I. Ivysek 30.7.2020 12:55

Dneska je většina bot do špičky, palec se do nich nevejde, malíček taky ne. Kdo má sklony k haluxům, deformují se mu nohy. Někdo má štěstí a po vyzutí se mu nohy srovnají. Péče o nohy je důležitá, nosí nás každý den. Proč bychom je měli utiskovat? Taky úmyslně nenosíme malé rukavice nebo škrtící čepice. Jen stahovací prádlo, když si nedokážeme udržet pěknou postavu cvičením. Často ženy nosí špatnou velikost podprsenky, buď je jim volná, nebo se zbytečně zařezává. Tam už osvěta celkem funguje a ženy si vybírají lépe padnoucí prádlo, které jim sedí. Teď je řada na botách.

M. Frank 30.7.2020 11:18

Článek je reklama, zcela ignoruje realitu, někteří lidé bez podpatku nedokáží ujít ani deset metrů. Ať si rozumbrada zkusí v těch jeho botách uběhnout ultramaraton v horách,

J. Veselý 30.7.2020 11:22

To máte pravdu. A vozíčkářů je mi taky líto.

S. Voruda 30.7.2020 11:05

tak za prvé...boty s podpatkem jsou důležité ze zdravotních důvodů aby se nebortila klenba chodidla a pro ploché nohy jsou nutnost. Oni si snad myslí,že nekvalitní patěnka nebo ortop. vložky problém vyřeší,když tam není základní tvar boty a chodidla.To ,co dnes vyrábí a vydávaj za boty je běs a kdo chce kvalitní botu a i koženou musí zaplatit kolem dvou tisíc.Za druhé....boty s podpadkem sou důležité i společensky a kdo je menšího vzrůstu tak mu vyrovnaj výškový deficit,každý gentleman nosí boty s podpadkem,které vydávají lehce klapavý zvuk.Je to pánský naturel.

J. Veselý 30.7.2020 11:17

Jj, klenbu je potřeba podepírat, aby nám nespadla.

A taky je fajn, když máte komplexy ze svojí výšky(to není přímo na vás), si ještě ničit nohy a záda. Klapání je taky super, pánského naturela slyšíte pět minut před jeho příchodem a máte čas se psychicky připravit.

A. Kadlčíková 1.8.2020 23:08

Největší nesmysl. I malinký podpatek změní těžiště celého těla, člověk to dorovnává vystrčením zadku a ramen a způsobuje si problémy se zády. 2 cm podpatek změní těžiště o 10 stupňů. Podpora klenby je další zvěrstvo, protože noha zcela přestane pracovat a bude spoléhat na umělou podporu vložkou. Tim samozřejmě začne padat ještě více. Po 4 letech plně barefoot mam nádhernou klenbu. Nejdříve doporučím vyzkoušet, něco si o problematice nastudovat a pak diskutovat.

V. Vaňková 30.7.2020 9:15

Manžel má dvoje boty od nich na cvičení a jsou prý super, naprosto neomezují pohyb chodidla. Další jsme mu koupila na normální chození do práce, vypadají elegantně a jsou lehoučké, což je paráda hlavně v létě. Znám i další lidi, co mají boty od nich a kupují si i zimní. Já se pořád bojím to zkusit, jsou docela drahé a mám ráda měkkou podrážku.

P. Kubáč 30.7.2020 8:13

Článek je totální žvást a "barefoot" hnutí je nesmysl, který přináší středověkou konstrukci obuvi - určenou pro většinou nezpevněné hliněné cesty - do moderní betonové a asfaltové civilizace.

Netvrdím že podpatky jsou OK, ale chození po tvrdém povrchu v botách, které se chlubí, že netlumí ani trošičku je totéž jen s opačným znaménkem

J. Koutský 30.7.2020 8:45

Daleko lepší jsou boty z krokodýlí kůže,která se přizpůsobí noze a je měkká. R^;-D

Š. Hašek 30.7.2020 8:53

Neřekl bych.

Podívejte se nyní v tramvaji na zničené nohy mnohých žen, vbočené prsty. Boty mají opravdu tlumit a nikoliv formovat/deformovat chodidlo.

Slovo -barefoot- ani neznám. Autor se ale také zmiňuje o střihu bot, že ani nevíte, že jste obut. Tak se to snažím provozovat, široké boty! Divadlo v lakýrkách vydržím.

Ve středověku nebylo všade bláto, šutry byly také. A chodilo se víc, jen vozkové se mohli vozit.

A. Lisovský 30.7.2020 8:04

Jednak něco málo pravdy na tom je, jednak už roupama nevíme co bysme a v neposlední řadě i kus snahy najít skulinku na trhu a vydělat. Nicméně se těším, až někdo začne prohlašovat za omezující a zbytečné šaty, hihihi

D. Stirsky 30.7.2020 7:16

Čánek plný floskulí. Obuv je o.....; barefoot obuv (bosá by znělo vidlácky, že?), obuv už není v nabídce, ale v portfoliu....

J. Volfík 30.7.2020 8:03

Sice vás chápu, ale až na to ...obuv je o..., což je spojení, které nenávidím, nemáte jinak pravdu. Jistě by se dle vás televize měla jmenovat asi jako dalekozdomovavidna. Prostě barefoot není ...bosá... Navíc boty se prodávají nejen u nás. A nejezdíte náhodou v autě značky Lidové vozítko, že ne? Spíše ve VW, že? A za třetí, portfolio není totožné s nabídkou. Moje portfolio bude mít dejme tomu dvě stě modelů, třeba bot, ale do nabídky jich dám sto, sto dvacet, protože o ostatní zatím není zájem. Ale jsem schopen, pokud bude poptávka, je do nabídky zařadit.

J. Prečuch 30.7.2020 10:51

Ale připojujete se přes počítač a ne kompjůtr, hýbete myší a ne mouse.., chodíme na pivo a ne na beer. Do hospody a ne do pubu. I když nová generace to tak má. Co se nepovedlo císaři Josefovi II. se povede fejsbůku a Billlu Gatesovi.

K. Svátek 30.7.2020 7:05

Souhlas s článkem.

P. Neubauer 30.7.2020 6:58

Co jsem netušil, že tyto boty mohou být veganské. Šílenost a progresivismus se dostavil i do obuvního průmyslu. Pouze tam zatím chybí možnost volit multikulturismus.

I. Ivysek 30.7.2020 13:01

Veganské jsou všechny, na které nebyl použit materiál ze zvířat. Takže třeba všechny ty umělohmotné boty z Číny, kterých jsou plné obchoďáky...


Tajemství zlatých adres. Pražská vila za půl miliardy je na prodej

Vila Na Zátorce 13 (Praha, 26. července 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Mohutná, ale v rámci okolní zástavby celkem nenápadná cihlová stavba v srdci diplomatické čtvrti pražské Bubenče je...

Kůže je zrcadlem vnitřních chorob, říká lékař. Jaké nemoci může ukázat?

Petr Arenberger, kožní lékař a ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Vyrážka s pupínky, puchýřky i problémová pigmentová znaménka dokážou pěkně znepříjemnit život, ale mohou být také...

Jak se dělá byznys za miliardy. Agent Paska o přestupu Součka i dalších

Pavel Paska | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jak se zrodil rekordní přestup záložníka Součka do Anglie? Kam asi tak půjde střelec Schick? Co očekává od zázračného...