Neděle 21. dubna 2024, svátek má Alexandra
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Migrace a klimatické změny. Všichni mí příbuzní touží emigrovat, ať už je v Bílé zemi čeká cokoli

Můj skoromanžel odjel navštívit domovinu. Snaží se jezdit každý rok: naše maminka nemládne, postonává a K. ji chce vidět co nejčastěji, protože co kdyby.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Klima se mění a měnilo neustále a neustále je třeba se tomuto stavu přizpůsobovat. Bohužel kmenové svazy - státy na Černém kontinentu mají po staletí vyzkoušené řešení. Přestěhujeme se k sousedům, přivlastníme si jejich zdroje a sousedy zlikvidujeme v kmenové válce. To se děje neustále. A zkuste jim něco vyprávět o multikulturalismu, sdílených hodnotách, právech LGBT+ komunity, dalších blouznivců a demokracii. Oni uznávají pouze právo silnějšího. Chce snad někdo v této konfrontaci být na straně slabšího souseda? Já tedy rozhodně NE. Kam vede neuvážená migrace vidíme v Německu, Francii, Velké Británii ... doslova v přímém přenosu.

1 0
možnosti

M43a15r78e41k 23H61r65u74b19y

1. 12. 2023 10:14

Možná, kdyby drahý a jemu podobní namísto povalování na kanapi zkusili pracovat, tak by z pouště už dávno byla zelená zahrada a nemuseli by se trmácet so Evropy

5 0
možnosti
Foto

Když ale oni chtějí přijít k hotovému...

3 0
možnosti
Foto

Klima Země se trvale mění. Nikoliv však vlivem člověka. Místa zasažená suchem nebo nedostatkem vody prostě lidé budou muset opustit. Zatím je to jen začátek. Klimatická migrace bude prostě faktem. Nazývat ji nelegální migrací je hloupost.

2 7
možnosti
Foto

Ilegální je, protože je protizákonná! To je že samotné definice toho pojmů...

3 0
možnosti
Foto

Zajímavý článek, který jasně ukazuje nutnost důsledné ochrany vnějších hranic EU před další invazní vlnou. Afrika je velká, vnitřně ať si migrují jak chtějí, ale u nás už je přeplněno...

6 0
možnosti