Diskuse k článku: ZVĚŘINA: Na tomhle provaze Babiše neoběsí. Premiéra může čekat potíž až s definitivní zprávou

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 37
  • Poslední: 22.6. 2019 8:02
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
A. Bocek 5.6.2019 7:15

nebyl bych si tak jistej pane Zvěřino ! Gross odstoupil kvuliva jednoho miliónu Kč , Nečas kvuli dodanění kabelek za 300.000,- Kč... Naproti tomu Čapák zlodějina 50.000.000,- Kč, Veka 100.000.000,-Kč... I někteří Babišovi voliči umí pracovat s nulama

K. Holubu 4.6.2019 21:37

... má pravdu přecedo!

J. Dresler 3.6.2019 18:29

A Zvěřino, pak už to položíte nebo budete vůdci sloužit až do poslední minuty?

K. Nový 4.6.2019 20:17

No, pokud Vy to ve Vaší neZiskovce tak máte, neznamená to, že to tak mají všichni.

V. Kříž 3.6.2019 10:58

jen absolutní tupec si může myslet, že převedením podniku, jehož hodnota činí několik desítek miliard, do jakéhokoliv fondu se majitel vzdává jakékoliv možnosti nadále ovládat tento podnik. nechápu, proč naši skvělí zákonodárci na tom tolik trvali. řešení bylo, myslím, jednoduché: pokud bude majitel v nějaké funkci, kde může ovlivnit přísun peněz, nemá na tyto peníze nárok. a tak nevím, co může výsledek zprávy změnit. na ně nebude působit, že je to objednaný politický útok. ačkoliv-třeba jsou v té komisi stejní blbové jako tady?

je pravda, že i jiní před Babišem náhle a nezaslouženě zbohatli, či se na ně provalila jiná prasárna, ale ti šli - dříve či později - od válu. Babiš prokazuje, že má extrémně tvrdou hroší kůži.

M. Tichý 3.6.2019 11:23

Proč na tom zákonodárci za Babiše a Sobotku tak trvali?

No přece proto, aby se Čáp nažral a žába zůstala celá.

Potíž je v tom, že ne všichni v EU jsou na Andrejovu byznysu tak závislí, jako sockomanči a anoisti a teď se projevuje, že si troufají hodnotit věci objektivně a ne podle přání majitele.

K. Doucha 3.6.2019 10:25

Babišovi ani Zemanovi se nic nestane.

Zdejší Slovani mají rádi lháře a zloděje. Stačí si vzpomenout na 41 let vlády rudé lůzy, kdy se lhalo a kradlo každý den, 24 hodin a komunistický stát to řídil.

Oba ex-komouši, AB i MZ to předvádějí každý den. Mají natrénováno z mládí.

I pohled do Ruska a podobnosti nabubřelého chování a neúcty k zákonům ledacost napoví.

Tady nikdy nebude morálka a životní styl Rakouska ani Německa a už vůbec ne Švýcarska. Prostě jiná mentalita, jiné priority a jiné geny. Každé volby je to vidět stále jasněji.

F. Bernardone 3.6.2019 15:32

Vystihl jste to pane Doucho perfektně! Země Koruny české byly již za rakouso-uherské monarchie úspěšné také proto, že společně žilo a pracovalo etnikum česky a německy mluvící již od doby vznikající české státnosti. Např. Dobré pivo se začalo v Čechách vařit až po zavedení říšského práva varečného- Reinhetsgeboht. Města začala vzkvétat po vzoru měsrského práva norimberského, aby je potom zničil český husitský nacionalismus. Po vyhnání německy mluvících občanů a po rozpadu Československa si vládnou Češi sami a podle toho to také tak vypadá a nikdy už u nás nebude životní styl a morálka taková, kterak jste napsal, protože většina Čechů je amorální. Jinak by si nevolili na čelná místa lháře a podvodníky!

K. Krejčů 3.6.2019 9:57

Opozice, snažící se pana Babiše zlikvidovat, používá stále stejnou mantru - Babiš krade. Protibabišovští diskutéři zde označují ostatní, co jsou jiného názoru "kobliháři". Kobliháři jsou prý mdlého rozumu a vůbec jsou hodni pohrdání. Jsem sympatizant Babiše a beru ho i se všemi negativy, i zde mnohokrát zmíněnými. Myslím, že jsme ani v minulosti neměli tak zkušeného a pracovitého premiéra. A že se nechce nechat odříznout od svého impéria, nedivím se. Budujete-li něco půl života (protibabišovci řeknou kradete-li na to půl života), těžko se o to necháte připravit. Babiš není jediný, který takto zbohatl - někteří jiní a byla jich většina, získaný majetek vytunelovali a ponechali svému osudu.

M. Tichý 3.6.2019 10:27

Opozice, snažící se pana Babiše zlikvidovat, používá stále stejnou mantru - Babiš krade - a vona je to fur naprostá pravda, jak dokládá audit EK.

K. Nový 4.6.2019 20:14

Bude to pravda, až pokud ho odsoudí.

Do té doby jsou to jen tlachy.

M. Tichý 3.6.2019 9:47

Takový ten vtip, jak padá chlápek ze střechy mrakodrapu a v každém patře ho slyší si říkat "zatím dobrý .... zatím dobrý ... zatím dobrý...."

:)

M. Kopecký 3.6.2019 9:42

Máro, ty už píšeš i komentáře pro Lidovky? Jak to stíháš? Sice respekt, ale je dobrý občas změnit styl, jinak to člověk hned pozná, a to není žádná hra.

K. Jakubec 3.6.2019 9:49

Kdo nepíše s náma , píše proti nám , že...historie se opakuje.

M. Tichý 3.6.2019 9:56

Myslíš s náma babišovinama - se plátkem řízeným jako mediální divize Koncernu?

:D

K. Jakubec 3.6.2019 10:06

Na lidovkach jsou objektivní i kritické články k jeho majiteli Babišovi . Diskuze je rovněž zcela svobodná . Srovnejte s tiskem jeho oponentů - Aktuálně . Témata či články proti Bakalovi a jeho stoupencům žádné , diskuze když už je povolená tak je tvrdě cenzurovaná.... šlápl jste vedle , hodně vedle.

M. Tichý 3.6.2019 10:28

Jasně - objektivní a kritické články k Babišovi - to víš že jo.

:D

https://forum24.cz/analyza-jak-se-mfd-a-ln-zmenily-po-babisove-vstupu-do-mafry-zasadne/

K. Jakubec 3.6.2019 11:05

Jo fórum 24 a kvalitní analýza...ty nemáš svůj vlastní rozum a neumíš srovnat Lidovky či i dnes s Aktuálně...?

M. Tichý 3.6.2019 11:18

Ne, opravdu nemám v hlavě kompletní statistiku článků o Babišovi na Lidovkách a na Aktuálně a na Blesku za posledních 10 let. A pokud se ti předvedená statistika nelíbí, zkus najít nějakou lepší, koncernovou!

:)

A ani ty ne. Ale hohatě se stačí podívat, jak se vyjadřovali o Babišovi Leko nebo Plesl před zakoupením a jak po něm.

:)

K. Jakubec 3.6.2019 12:15

Zkus diskutovat na Aktuálně o OKD či Bakalovi - nelze , protože diskuze nepřípustná . Zkus na Aktuálně napsat negativní koment na Schwarzenberga - jseš zablokován pomalu dřív , než to stačís poslat...o čem se chceš přít , cenzura na Aktuálně až nechutná , taková ta pravá sluníčkova.

J. Novák 3.6.2019 8:14

Blitíčka poskoka Zvěřiny už nemá cenu číst. Jestli se v minulosti aspoň snažil tvářit jako novinář s aspoň špetkou objektivity a nezávislosti, tak posledních pár měsíců už je ta jeho obhajoba a adorace eSTéBáka daleko za hranou. Ale tak aspoň člověk ví, se kterou pisálkovskou šlapka už je úplně zbytečné ztrácet čas.

J. Novák 3.6.2019 8:14

-šlapkou-

J. Můj 3.6.2019 8:32

rozpor mezi prázdnou peněženkou a servilitou k koblížkovému führerovi je pro někoho neřešitelný...copak se na něj můžeme zlobit?

J. Novák 3.6.2019 11:23

Tak samozřejmě nemůžeme. Navíc to evidentně má úspěch u nevzdělaných neúspěšných socek a podřadné lůzy, jako je třeba zde kvičící primitivní dement Götze. :-)

K. Jakubec 3.6.2019 9:46

Kdo se vymyká davu či stádu hned je osočován ? Příteli , v současné době není hrdinství stádně kopat do Babiše , když to dělá každý zprava či zleva , ale vyjádřit objektivní stanovisko - to už chce trochu hrdinství , že...

J. Novák 3.6.2019 11:19

Poskok Zvěřina ovšem žádné objektivní stanovisko nevyjadřuje ani omylem.

J. Můj 3.6.2019 8:05

citace BL...Kdyby však kobližníci vzali na vědomí, že stát lze opravdu kompletně rozkrást a že je to nesmírná katastrofa pro všechny, kdo obratem neodletí na Bahamy, nemohli by tak bezstarostně hlasovat pro agrofertizaci české politiky. ...

J. Můj 3.6.2019 8:08

Evropský audit, který již (byť v předběžné verzi) na Babiše tvrdě dopadl, kromě všeho dalšího upozorňuje, že daňoví poplatníci musejí ze svých kapes vytáhnout takřka půl miliardy korun, jež premiér, mediální magnát a oligarcha v jednom neoprávněně čerpal na neinovativní inovace, nepatentované patenty a další neuvěřitelné podniky.

A výměnou kupodivu nedostanou vůbec nic.

Zda takový šok sám o sobě postačí k opožděnému vyléčení ze Štrougalova syndromu, to ale teprve uvidíme.

K. Novák 3.6.2019 8:17

Voliči dostanou neocenitelnou zkušenost koho příště volit a na co (či koho) si dát pozor.

M. Tichý 3.6.2019 9:49

Copak té půl miliardy - to je jenom lapálie - ale tu miliardu dvě každý rok, které budou muset vytáhnout, aby napříště Agrofertu nahradili výpadky dotací z EU!

:)

Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...