Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav
130 let

Lidovky.cz

Epoque Quartetu pogratuluje Poláková, Ruppert, Bárta i Čtvrtníček s Lábusem

Kultura

  10:00
Dvě desetiletí na hudební scéně si 26. března připomene ve velkém sále pražské Lucerny multižánrové smyčcové kvarteto Epoque Quartet. Na ojedinělou oslavu si s ním přijde zazpívat a zahrát řada osobností české hudební scény.

Epoque Quartet foto: Ságl Production

Bude mezi nimi například čerstvá držitelka dvou cen Anděl Barbora Poláková, která zazpívá svůj nejznámější hit Nafrněná. Mezi dalšími gratulanty je například frontman Monkey Business Matěj Ruppert, který ve svém osobitém podání za doprovodu Epoque Quartetu zazpívá slavnou árii Nessun Dorma.

Chybět nebude ani Dan Bárta, jenž s Epoque Quartetem spolupracuje devatenáct let. „Jeli jsme spolu šňůru a bylo to super, takže se známe dlouho a dobře. Jednou jsme spolu hráli kulečník... Na smyčcové nástroje hrají lépe! Těším se a slibuji, že tam vystoupím s tím nejlepším úmyslem,“ zavazuje se Bárta.

Vedle autorského repertoáru gratulantů zazní mj. i píseň Kurta Weilla v podání Dagmar Peckové či jazzová balada v podání světově proslulého hornisty Radka Baboráka. Dalšími zvučnými jmény programu jsou zpěvačka Dasha, moderátor a hudebník Marek Eben nebo herci Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!