Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Komiks: výstava, happening a párty v jednom

Kultura

  16:00
PRAHA - Výstavu, umělecké workshopy, open air happening či párty nabídne druhý díl konceptu Komiks. Proběhne tento pátek v prostorách pražské Chemistry Gallery a v novém klubu Podnik v kulturním centru Vltavská.

Patrick Topping foto: Komiks

Venkovní program se ponese v duchu pop-artu, komiksu a street artu. Návštěvníci budou moci sledovat živě proces tvorby uměleckých děl. Streetartové umělce zastoupí umělci Yudoe, Silver, Close, Seim, Drol či Gizmo.

ČTĚTE TAKÉ:

Fanoušky klasické malby potěší výstava portrétů malíře Tomáše Němce, na své si přijdou i fanoušci analogové fotografie, tu zastoupí talentovaní fotografové Martin Poš a Přemek Novák. Zároveň bude v prostorách The Chemistry Gallery probíhat výstava 22:22 2. Na místě bude možné si pořídit vybrané díly komiksů Sin City, Hellboy, Vrána a další.

Nedílnou součástí celé akce bude večerní párty ve vnitřních prostorách alternativního Podniku. Interiér oživí speciální videoprojekce a mapping od uskupení Kino Cirkus. Jako hlavní host vystoupí elektronický producent a dj Patrick Topping ze slavného labelu Hot Creations, který táhne soudobou elektronickou scénu. Večerní a noční program se ponese v duchu nejkvalitnějšího undergroundového houseu a techna. Line up doplní pořadatelé akce Lumiere, Schwa a Fatty M. 

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!