Sobota 15. června 2024, svátek má Vít
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Soulová diva Diana Rossová vydá po patnácti letech nové album

Kultura

  18:00
LOS ANGELES - Americká zpěvačka Diana Rossová oznámila přípravy svého pětadvacátého řadového alba Thank You (Děkuji vám). Zpráva je překvapivější o to, že poslední album Rossová vydala před patnácti lety. Informoval o tom deník The Guardian.

Diana Ross na udílení cen Grammy foto: Reuters

Celá album Thank You mělo vzniknout v koronavirové izolaci. Na spolupráci si přizvala například producenta Jacka Antonofova, jenž je podepsaný pod deskami Taylor Swiftové, Lorde nebo Lany Del Rey. 

Zpěvačka Diana Ross během svého vystoupení při udělování cen Grammy.
Diana Ross během svého vystoupení na 61.ročníku Grammy.

„Tato sbírka písní je můj dar z úcty vám. Jsem nekonečně vděčná za to, že jsem mohla během této nesnadné doby tvořit úžasnou hudbu,“ sdělila zpěvačka v tiskovém prohlášení. „Tento zpěvník lásky věnuji vám, svým posluchačům. Když posloucháte mou hudbu, slyšíte mé srdce.“

Diana Rossová poslední album I Love You (Miluji tě) vydala v roce 2006. Během své dlouhé kariéry se proslavila hity jako Endless Love, I am Coming Out nebo Ain´t No Mountain High Enough. V roce 1993 získala zápis v Guinnessově knize rekordů jako nejúspěšnější zpěvačka všech dob. 

Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama
Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama

Zdá se, že se Agáta s ničím nemaže. Na první pohled ji nerozhodí žádný hejt, ani bývalí partneři, se kterými se dlouho soudila o rozložení péče o...