Úterý 18. června 2024, svátek má Milan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ve Varech se natáčel poslední díl Kanceláře Blaník. Tonda v něm prodal hotel Thermal

Kultura

  21:45
KARLOVY VARY - Karlovarský festival se stal dějištěm a následně i místem premiéry nejnovějšího dílu satirického seriálu Kancelář Blaník. Ten se natáčel v uplynulých dnech přímo ve Varech a zahráli si v něm výkonný ředitel Kryštof Mucha i prezident festivalu Jiří Bartoška. Premiéra proběhla v pátek v podvečer.

Tonda Blaník (Marek Daniel) s Jiřím Bartoškou. foto: Kancelář Blaník

Tonda Blaník v epizodě shání, jak by si mohl udělat selfie s Richardem Gerem, zároveň prodává Thermal bohatým Rusům. 

Diváci si před novinkou, která se promítala v Kongresovém sále hotelu Thermal, mohli na plátně užít i vybraných sedm starších dílů seriálu. Viděli také početnou delegaci, včetně tří scenáristů, Tomáše Hodana, Benjamina Tučka a Roberta Geislera. 

Tonda Blaník s Bolkem Polívkou, Alenou Mihulovou a Slávkem Horákem, režisérem...
Tonda Blaník (Marek Daniel) s Jiřím Bartoškou.

„Když jsme Kancelář Blaník začali před rokem a půl natáčet, vlastně spíš tak pro sebe, nečekali jsme, že skončíme tady,“ řekl za tvůrce producent Milan Kuchynka. Tonda Blaník nicméně na premiéře chyběl. Po tom, co provedl v dílu Selfíčko s Gerem, dostal doživotní zákaz vstupu na festival.

Už před několika dny představil scenárista Benjamin Tuček na festivalu svůj nový projekt - připravovaný celovečerní film Mars. Komediálně laděná sci-fi s názvem Mars, ve které se objeví i z Kanceláře Blaník známá Halka Třešňáková, dále Jiří Havelka nebo Petra Nesvačilová, bude mít premiéru na jaře příštího roku.

 

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!