Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TomTom představil navigaci pro ženy

Věda

  6:00
Společnost TomTom uvedla svou první navigaci, která je výhradně určena ženám. Oproti běžným navigačním přístrojům totiž disponuje elegantním provedením ozdobeným dekorativním vzorem.

TomTom White Pearl. foto: TomTomReprofoto

TomTom White Pearl vychází z edice TomTom ONE IQ Routes. Narozdíl od ní se však odlišuje svým designem a ženám je přizpůsoben i funkcemi. Příkladem jsou speciální body zájmu, jako třeba „Místa k vidění“, „Nakupujte do zemdlení“ či „Móda pro každý den“. Navigaci White Pearl i s držákem je možné uložit do hedvábného uzavíratelného váčku, který je rovněž součástí balení a díky němuž je přístroj snadno přenosný a vejde se i do té nejmenší dámské kabelky.

TomTom White Pearl.

Po funkční stránce se nová dámská navigace neliší od současných zařízení TomTom. Nechybí technologie IQ Routes, která dokáže velmi přesně spočítat čas cesty a dobu příjezdu, funkce Map Share umožňující opravu map přímo v navigaci a přístup ke stále aktuálním mapovým podkladům, či řazení do jízdních pruhů.

Doporučená maloobchodní cena nového TomTom White Pearl je 5290 Kč. Tato speciální edice se ve vybranách obchodech objeví koncem června 2009.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!