Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie
130 let

Lidovky.cz

TomTom začíná prodávat navigaci pro iPhone

USA

  15:05
Společnost TomTom dnes oznámila začátek prodeje své navigační aplikace pro iPhone. Tu si lze nyní zakoupit ve vybraných regionech prostřednictvím Apple iTunes App Store. Čeští uživatelé iPhonu si však ještě musejí počkat.

TomTom iPhone. foto: TomTomReprofoto

Dlouho očekávaný software TomTom, který promění iPhone v plnohodnotný navigační systém, si mohou od dnešního dne stáhnout uživatelé na území USA, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu a vybraných západoevropských států. Pro uživatele z České republiky má být aplikace k dispozici později. Konkrétní datum tisková zpráva nezmiňuje.


 

Aplikace TomTom pro uživatele iPhone 3G a 3GS zahrnuje kontinentální mapu Evropy, nebo mapu vybraných evropských států či regionů od Tele Atlas. Navigaci lze pořídit od 69,99 EUR (1800 Kč). Verze s mapami západní Evropy stojí 99,99 EUR (2600 Kč). Kromě samotného softwaru bude k dostání také speciální stojánek stojánek na čelní sklo, kterým se telefon zároveň nabíjí.

Kromě TomTomu jsou pro iPhone k dispozici také navigační řešení Navigon, iGo a Sygic.

Autor:

Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA
Rozdáváme plenky Pampers ZDARMA

Otestujte s námi tři velikosti plenkových kalhotek Pampers Pants. A vyhněte se tak dalším "kakamitám" díky speciální zadní kapse a 360stupňovému...