Středa 14. dubna 2021svátek má Vincenc 6 °C občasný déšť se sněhem Předplatné LN
Lidovky.cz > PR > PR sdělení byznys

I složitá doba nabízí nové zajímavé příležitosti

I složitá doba nabízí nové zajímavé příležitosti | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy I složitá doba nabízí nové zajímavé příležitosti | foto: European School of Bussines & Management SE

Říká se, že těžká období dějin mohou člověka připravit o mnohé: o práci, o majetek, dokonce i o přátele... Jedno vám ale rozhodně vzít nemohou, totiž vzdělání a zkušenosti. A právě díky nim lze vždy znovu vstát a vydat se vstříc lepší budoucnosti, ať už v novém zaměstnání, nebo ve vlastním byznysu.

Období, kterým právě procházíme, je časem velké nejistoty s nečekanými překážkami. S těmi se musejí potýkat jak jednotlivci, tak i firmy, které nyní při výběru zaměstnanců na vedoucí pozice často upřednostňují ty, kteří jsou schopni se s aktuální situací nejlépe porvat. Ty, kteří mají díky svým zkušenostem a svému vzdělání největší předpoklady pro úspěch. A právě kvalitní vzdělání a zkušenosti dnes více než kdy jindy znamenají zásadní konkurenční výhodu jak na trhu práce, tak při realizaci vlastních projektů.

Ne každé zkušenosti a ne každé vzdělání mají ale v praxi stejnou hodnotu. Obzvláště v těžkých časech se hodí zaměření na řešení konkrétních problémů. Při zvažování, jak takové vzdělání získat, se mezi nejzajímavější možnosti řadí studijní programy MBA. Ty se totiž na rozdíl od klasického přístupu důsledně soustředí právě na praktickou stránku řešených problémů.

I v České republice si již lze vybírat z řady MBA specializací, takže si zpravidla snadno najdete takovou, u níž vám získané znalosti maximálně pomohou v dalším profesním životě. Volba vhodného oboru je však pouze jedním z rozhodnutí, která je třeba učinit. Tím druhým je výběr vhodné vzdělávací instituce.

Jednou z těch, které byste při výběru rozhodně neměli opomenout, je European School of Business & Management SE, škola, pro niž se vžila zkratka ESBM. Tento mezinárodně působící institut známý svými špičkovými lektory ve svém vzdělávacím procesu vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a z Oxfordského systému výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému. Tento model studia je oproti kontinentálnímu přístupu zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností studenta a na jejich demonstraci v reálném životě.

A je-li výše řeč o volbě oboru, dodejme, že ESBM nabízí hned dvacet detailně propracovaných MBA specializací, mezi něž patří mimo jiné Corporate management, Leadership a soft skills, Management inovací, Marketing a promotion management nebo oborově zaměřené programy Management zdravotnictví, Bankovnictví, Pojišťovnictví a řada dalších.

Výuka na ESBM probíhá online v kombinaci s interaktivními workshopy, takže zde mohou studovat i ti, kterým jejich vytížení jiný typ výuky nedovoluje. Studium MBA trvá jeden rok a je skutečně velmi flexibilní.

Na ESBM si můžete sestavit vlastní studijní program tak, aby pro vás měl maximální přínos, a studium můžete zahájit kdykoli. Ihned po přihlášení získáte přístup do e-learningového systému, současně si však můžete vybrat i termíny, ve kterých se výuky zúčastníte s dalšími studenty, takže nechybí ani tolik potřebný networking.

Lze předpokládat, že současné období nejistoty nebude krátké a pro leckoho bude bolestné. Současně se však pro mnohé stane novou příležitostí. Byla by škoda ji nevyužít. Přihlaste se ke studiu MBA na ESBM ještě dnes!

I složitá doba nabízí nové zajímavé příležitosti

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Velký test samotestů na covid: Kapesní laboratoř vám dá naději, nikoliv jistotu

Testovací sady na přítomnost viru SARS-CoV-2 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Chcete do práce nebo na návštěvu k příbuzným? Budete-li mít štěstí, třeba na vás vyjde vhodný test na covid. Pečlivě...

Vadí mi, když u nás Slováci nemluví česky, říká hlasová poradkyně

Nazývá věci pravými jmény a je jí jedno, jestli se někdo urazí nebo se bude... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Nazývá věci pravými jmény a je jí jedno, jestli se někdo urazí nebo se bude pohoršovat. Je dost zralá a dost zaměstnaná...

Cestu do Egypta nedoporučuji. Covid tu prodělat nechcete, říká velvyslanec

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium V turistických letoviscích jsou nemocnice pro pacienty s covidem-19. Je však třeba mít dobré pojištění v případě...