Neděle 15. prosince 2019svátek má Radana, Radan 9 °C občasný déšť Předplatné LN
18. listopadu 2019 7:00 Lidovky.cz > PR > PR sdělení komerční

Je lepší vybírat zásnubní prsten společně, nebo tajně?

Je lepší vybírat zásnubní prsten společně nebo tajně? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Je lepší vybírat zásnubní prsten společně nebo tajně? | foto: ČTK

Vybírání zásnubního prstýnku není vůbec jednoduché. Proto někteří lidé zvažují variantu, že upustí od plánu překvapení a prostě se na výběru zásnubního prstenu domluví společně. Zajímá vás, jaké jsou výhody i nevýhody obou variant? Rádi vám vneseme do této situace trochu světla.

Vybírání zásnubního prstýnku potají

Patříte mezi romantiky, kteří berou okamžik zásnub jako něco jedinečného, a proto chcete svoji partnerku překvapit? Nebudeme vám lhát, vybrali jste si nelehký úkol a i zde budete čelit hned několika překážkám. Při výběru zásnubního prstenu si musíte být jistí:

  • Velikostí prsteníčku vaší partnerky

Bez znalosti velikosti prsteníčku se neobejdete. Pamatujte ale, že chcete partnerku překvapit, tudíž je logické, že se jí na velikost nemůžete zeptat. Samozřejmě, tipů a triků, jak nenápadně zjistit velikost, je hned několik, ale nezaručí 100% výsledek.

O pomoc také můžete poprosit rodinu nebo kamarády, kteří buď velikost znají, nebo ji z vaší milé nenápadně vymámí. Krajním a poněkud riskantním případem je zkusit partnerce prsteníček změřit ve spánku. U nás si ale nemusíte lámat hlavu s výběrem velikosti, to vše díky nadstandardnímu servisu, který zahrnuje bezplatnou první úpravu.

  • Stylem prstenu a vkusem vaší přítelkyně

Kromě velikosti se budete také muset trefit do vkusu vaší přítelkyně. Odhadnout tak její preferovaný styl prstenu, čímž je myšlen design, materiál (zlato/stříbro/platina), osazení (brilianty/zirkony) nebo to, zda bude chtít rytinu. Opět můžete využít pomocné ruky od rodiny a přátel.

  • Finanční stránkou

Drahé kovy nikdy nebyly a nikdy nebudou patřit k levným záležitostem. Proto si nezapomeňte na zásnubní prsten vyčlenit dostatečné množství finančních prostředků. A nebojte se, pravidlo, že by se cena prstenu měla pohybovat okolo dvojnásobku až trojnásobku vašeho platu, už je dávno passé. Jednalo se o pouhý, ale šikovný marketingový tah.

I přes všechny tyto překážky ale věříme, že výsledek bude stát za to a vše skončí tím správným „happy endem“ v podobě slůvka “ANO”. Moment překvapení v tomto případě opravdu stojí za to a partnerka si ho bude rozhodně pamatovat celý život. 

Je lepší vybírat zásnubní prsten společně nebo tajně?

Dokonalý servis

V BISAKU nabízíme nadstandardní servis v podobě první úpravy velikosti zdarma. Co to znamená? Jednoduše přijdete do prodejny a zakoupíte prsten, o kterém si myslíte, že se bude partnerce nejvíce líbit. Zásnubní prsten většinou koupíte ve standardní/nejčastěji prodávané velikosti a darujete ho snoubence. Snoubenka se pak sama zastaví v prodejně, kde je prsten upraven přesně na její velikost. Tímto vám odpadá velká spousta stresu a starostí.

Výběr společnými silami

Víc hlav víc ví, proto se do výběru prstenu můžete pustit společně s kamarádkou budoucí snoubenky. Při výběru zásnubního prstenu společnými silami odpadá opravdu obrovská starost, která se váže k výběru na vlastní pěst. Budete opět řešit všechny výše zmiňované aspekty, ale budete je řešit dohromady. Kamarádka vám určitě dobře poradí a vy tak vyberete prsten, ze kterého bude partnerka naprosto nadšená.

Je lepší vybírat zásnubní prsten společně nebo tajně?

Kde najdete ty nejlepší zásnubní prsteny

Toužíte po kvalitním a originálním zásnubním prstenu? Věříme, že u nás v BISAKU si vyberete. Naše nabídka obsahuje nejen prsteny klasické, ale i extravagantní. Většinu máme přímo na skladě včetně osazení brilianty nebo zirkony. V případě, že tomu tak není, vyrobíme vybraný prsten v řádu několika dnů. Designéři vám navíc mohou navrhnout prsten na míru přesně podle vašich představ. Pomocí unikátní 3D technologie tak vznikne šperk, který je naprosto jedinečný. 

Premium

Zoufale jsme se snažili postřeleného muže zachránit, líčí lékař z Ostravy

Hrudní chirurg Marcel Mitták | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Hrudní chirurg Marcel Mitták z Fakultní nemocnice Ostrava se snažil s týmem zdravotníků zachránit jednoho z těžce...

Premium

Na Gottově pohřbu jsem se bál, že spáchám atentát na Zemana, říká Strach

Jiří Strach | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Každý se ho ptá na Anděla Páně 3. Jiří Strach ale trpělivě vysvětluje, že to nezáleží jen na něm. „Rozhodujeme o tom...

Premium

Zalepili matce prsa, aby nemohla kojit. Při příbězích z Osvětimi pláče i průvodce

Průvodce Lukáš Lev | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lukáš Lev provází v koncentračních táborech a popisuje nacistická zvěrstva. Jeho babička si však stála za tím, že za...