Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuse k článku

Premiér by mohl vážit reakce a Bobošíková by si neměla plést režimy

Odpověď Petra Nečase na dopis předsedkyně strany Suverenita, v němž kárá počínání Karla Schwarzenbera, je nepatřičná.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

Važený pane Shabu,
tvrzení, že Jana Bobošíková se tím, že byla v době studií na VŠE v letech 1982-1986 členkou SSM, přidala na stranu režimu, který vraždil nevinné, je poněkud za vlasy přitažené.I další Vaše podivné konstrukce, které jste uváděl ve svém článečku, jsem vyvrátil, ale Vás z mé reakce zaujalo jediné, že jsem si dovolil napsat, že jste člověkem léta přisátým na evropské peníze. Jistě se nebudete pokoušet mne přesvědčit, že vaše angažmá v projektu rozhlasových diskusí o vstupu do EU stejně jako vedení kanceláře sdružení "ANO pro Evropu" máte jako koníčka, kterému se věnujete ve volném čase a zadarmo.Pokud mi odpovíte na to, co jste myslel svým tvrzením, že Jana Bobošíková kandidovala v roce 2008 na Husákovo místo, bude Vaše odpověď jistě nanejvýš zajímavá.
0/0
7.10.2011 15:14
Foto

Vážený pane Shabu
Suverenita – Blok Jany Bobošíkové získala před rokem ve volbách podporu 3,7% voličů, což je zhruba čtyřnásobek toho, co jí přisuzovaly všechny pochybné výzkumné agentury. Vy jste pane redaktore asi ještě příliš mlád, takže si nemůžete pamatovat, co se odehrávalo v letech normalizace, kdy opravdu do skladů tužek, kotelen a k vrtným soupravám odcházeli z rozhodnutí tehdejší vládnoucí komunistické partaje lidé akademicky vzdělaní, neboť jejich názory byly shledány jako nepřijatelné. Výrok občana Schwarzenberga, který Jana Bobošíková kritizovala, si s výroky tehdejších komunistických kádrováků opravdu nezadá.Hovoříte-li pak v další části svého článečku o tom, že Jana Bobošíková kandidovala na Husákovo prezidentské místo, dovolím si Vás poopravit, že na Husákovo místo kandidoval Václav Havel v prosinci 1989 a byl také hlasy všech komunistických poslanců Federálního shromáždění na toto „Husákovo místo“ zvolen. Snad byste alespoň mohl vědět, že Jana Bobošíková nekandidovala na funkci prezidentky České republiky neúspěšně, ale nekandidovala vůbec. Pouze přednesla svůj kandidátský projev a následně z volby odstoupila. Z toho lze dovodit, že Vy jako člověk již léta přisátý na rozpočet EU jistě nemáte ve velké lásce Janu Bobošíkovou, ale jako člověk vzdělaný, byste snad alespoň elementární pravidla slušnosti měl ctít.Jistě jsou Vám známy skutečnosti, kdy ministr Schwarzenberg zpochybňoval státní znak státu, který zastupuje, nebo kdy své koaliční partnery nazval „paka“ a následně dělal ostudu na mezinárodním poli, když usnul uprostřed zasedání a celému světu předvedl své nepříliš slušivé rudé ponožky. Příště prosím zaměřte své ostře nabroušené pero tímto směrem.
0/0
7.10.2011 9:19
Foto

M52a71r28t53i31n 25S42h56a23b74u

Milý Davide,
myslím, že jste si neodpověděl na základní otázku. Proč se paní Bobošíková přidala na stranu režimu, který vraždil nevinné a dalším milionům lidí v této zemi znemožnil svobodné rozhodování?A když už bez jakýchkoliv důkazů a anonymně tvrdíte, že jsem přisátý na rozpočet EU, měl byste mi alespoň říci, kdy chodí výplata, abych to nezmeškal…Mám pro vás ještě jeden tip. Doporučuji vám přečíst si článek "Idioti z Bruselu"http://www.ceskapozice.cz/zahranici/evropa/idioti-z-bruseluS pozdravy, MS
0/0
7.10.2011 14:51
Foto

P.S.
O tom, že Lisabonská smlouva je od samého počátku nesmyslný byrokratický paskvil, mne opravdu nemusíte přesvědčovat. To vím již dávno a to, že Vaše očička se rozlepila teprve nyní, svědčí o Vaší ne zrovna analytické prosíravosti. ... :-)
0/0
7.10.2011 15:18