Diskuse

Údajně nejstarší obyvatelku Tokia už desítky let nikdo neviděl

Japonské úřady dnes přiznaly, že oficiálně registrovaná nejstarší obyvatelka Tokia je již desítky let nezvěstná. Přiznání přichází jen několik dní poté, co se zjistilo, že údajně nejstarší muž japonské metropole je už 30 let po smrti.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JP

J. Polanecký

4. 8. 2010 8:32
A toho nejstaršího Japonce

našli jako 30 let starou mumii.

0 0
možnosti

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.