33. minuta
Rána Belaida vypadla gólmanovi hostí Butellemu z rukou, ale Slavia se rohu nedočkala.
21:30
Hra je teď kouskovaná, na obou stranách vidíme hodně nepřesností a faulů.
24. minuta
Nadějný brejk Slavie. Janda už byl ve vápně a tam ho zpracovával Rami, diváci se dožadovali další penalty.
13. minuta
Vomáčka nešťastně podklouzl a hosté se tak zadarmo dostali do šance, ale Vaniak byl opět jistý.
9. minuta
Rychlík Aubameyang v běžeckém souboji porazil Hubáčka, ale ránu z úhlu spolehlivě vykryl Vaniak.
6. minuta
Belaid poslal prankáře na druhou stranu a sešívaní vedou 1:0. Skvělý vstup do zápasu.
21:10
Slavia začala aktivně a Šenkeřík při presingu vybojoval míč, šle sám na gólmana a ten ho fauloval.
21:00
V Edenu se sešlo zhruba 10 tisíc fanoušků. Z Francie jich přijela odhadem stovka.
20:57
Nyní se již budeme věnovat Slavii, která nastoupí do zápasu v této sestavě: Vaniak - Krajčík, Vomáčka, Suchy, Hubáček - Belaid, Ragued, Volešák, Janda - Hloušek, Šenkeřík
94. minuta
Neskutečný závěr, v poslední vteřině nastavení byl sám před Wilandem Václav Kadlec, ovšem nepropálil jej. Zápas vzápětí končí.
92. minuta
Po centru Blažka se k míči dostal Prudnikov, ale špatně zpracoval, následné hlavičce Wilfrieda chyběla razance.
91. minuta
V gólové šanci se ocitl Almeida, ovšem jeho technická střela minula levou Blažkovu tyč.