28. října 2008 16:55 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Adriano skandálem naštval Mourinha

Special One José Mourinho předvedl v zápase svého Interu a Brém jednu ze svých obvyklých grimas. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Special One José Mourinho předvedl v zápase svého Interu a Brém jednu ze svých obvyklých grimas. | foto: ČTK

MILÁN Dny brazilského střelce Adriana v Interu Milán jsou prý znovu sečteny. Brazilský fotbalista si podle listu La Stampa vyrazil v neděli na večírek a na pondělním tréninku byl v tak špatném stavu, že rozlítil trenéra Josého Mourinha.

Adriano šel na diskotéku s krajanem Ronaldinhem z konkurenčního AC Milán, který však měl druhý den volno kvůli zranění.

Na pondělní trénink Adriano dorazil po probdělé noci a od Mourinha to pěkně schytal. Situaci brazilského fotbalisty nepomohla ani skutečnost, že portugalský kouč byl na tým stále naštvaný po nedělní bezbrankové remíze s FC Janov. Podle listu La Stampa je pravděpodobné, že Adriano bude vyřazen z kádru.

Šestadvacetiletý útočník musel kvůli špatné životosprávě odejít z Interu už v loňském roce. Kvůli alkoholovým eskapádám a častým návštěvám nočních klubů přišel o pověst obávaného střelce a byl poslán na léčení do rodné Brazílie, kde hostoval v Sao Paulu. Ani tam se nevyhnul bujarému nočnímu životu, přesto se dostal zpět do bývalé formy a před sezonou se vrátil do Interu.

ČTK