Barca opět zakopla

20:51
BARCELONA - Fotbalisté Realu Madrid získali v boji o titul ve španělské lize povinné tři body v duelu s předposlední Murcíí.

V Barceloně to vře, ligový titul mizí v nedohlednu. foto: ČTK

Hráči Bílého baletu se museli vyrovnat s dlouhým oslabením, protože už od 17. minuty hráli bez vyloučeného beka Torrese. Real se pak proti outsiderovi dlouho nemohl prosadit a vysvobodil ho až po hodině hry nizozemský záložník Sneijder, který odražený míč poslal technickou střelou do šibenice.

Real tím po 32. kole znovu zvýšil náskok před úhlavním rivalem Barcelonou, která po sobotní remíze 2:2 na hřišti Huelvy ztrácí už devět bodů. Slavný katalánský klub může navíc přijít i o druhé místo, pokud večer Villarreal porazí Almerii. Barcelona přitom v utkání dvakrát vedla, když se v úvodu obou poločasů prosadil kamerunský útočník Samuel Eto'o a rozšířil svou bilanci na 14 branek ve 14 zápasech, jenže domácí Marco Rubén pokaždé hlavou vyrovnal.
Jeho první gól přitom vyvolal vlnu dohadů, poněvadž nebylo jisté, zda míč opravdu přešel brankovou čáru.

Český reprezentant Jaroslav Plašil odehrál celý zápas za Pamplonu, která zvítězila 1:0 na hřišti Espaňolu a posunula se na třinácté místo už šest bodů od pásma sestupu.

La Coruňa - Bilbao 3:0 (31. Coloccini, 65. Sergio z pen., 80. Filipe),
Mallorca - FC Sevilla 2:3 (49. Güiza, 90. Webo - 43. Renato, 67. Kanouté, 76. Alves),
Valladolid - Atlético Madrid 1:1 (90.+1 Ogbeche - 70. Maxi),
Real Madrid - Murcía 1:0 (59. Sneijder).

Jak na rychlou a jednoduchou večeři s rýží?

Díky své všestrannosti se rýže LAGRIS už dlouho stávají nedílnou součástí mnoha pokrmů z celého světa. Bez ohledu na to, zda se používají k...