Pondělí 29. dubna 2024, svátek má Robert

Bayern vykročil za dalším titulem výhrou v Brémách, Pavlenku překonal i Kane

Útočník Bayernu Mnichov Harry Kane slaví s Leroyem Sané druhou trefu proti Brémám. foto: Reuters

Fotbalisté Bayernu Mnichov zahájili úspěšně cestu za 12. titulem v řadě, v úvodním kole německé ligy zvítězili 4:0 na hřišti Brém. Českého brankáře Jiřího Pavlenku překonali ve čtvrté a 90. minutě Leroy Sané, v 75. minutě Harry Kane a pojistku přidal v nastavení Mathys Tel.
  22:53

Hvězdná letní posila Kane se prosadil tečovanou střelou z hranice vápna a poprvé skóroval po přestupu z Tottenhamu. Bayern neprohrál s dnešním soupeřem 28. soutěžní duel v řadě a částečně napravil porážku ze souboje o německý Superpohár s Lipskem (0:3).

Brémy naopak prohrály i druhý zápas v sezoně, minulý týden podlehly v Německém poháru třetiligové Viktorii Kolín nad Rýnem.