Parádní centr neusměrnil Necid přesně, těsně přestřelil. Fotbalistům San Marina pomalu docházejí síly, stále častěji faulí, případně alespoň do českého fotbalisty strčí nebo mu přišlápnou nohy.
Další zbytečný faul Maraniho na Svěrkoše, sudí jeho loket v obličeji českého útočníka potrestal jen žlutou kartou.
Baroš byl faulován ve vápně, akce pokračovala dál a po Plašilově centru se neprosadil patičkou Svěrkoš.
Na Necidovi je až příliš vidět, jak chce - další nepovedená rána z dobré pozice uvnitř vápna.
Baroš střílí nad a Jarolím nahrazuje Tomáše Rosického. Toho vyprovází potlesk ve stoje.
54. minuta
Další žlutá, tentokrát pro Bacciocchiho.
50. minuta
Zbytečná žlutá karta. Za předčasné rozehrání přímého kopu ji dostává Pudil. Následuje desátý roh.
47. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Svěrkoš tečovanou ranou zpoza vápna parádně trefil - 4:0.
46. minuta
Druhá půle začala. Daniel Pudil vystřídal Kadlece.
18:12
První půle končí, díky Barošovi vedou Češi 3:0. Snad po půli přibudou i další góly.
45.+3. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Baroš po panenkovsku dává třetí gól a za 17 minut završuje hattrick!!
45.+2. minuta
Penalta, za stažení Baroše od Vitaioliho. Sám Baroš ji půjde kopat. Dá hattrick??
45. minuta
Grygerovu pumelenici tlumí v náruči Simoncini.
44. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Blesk z čistého nebe, Baroš si krásně naběhl, zpracoval míč a vystřelil na bližší tyč - 2:0.
42. minuta
Plašilův tečovaný přímý kop končí těsně vedle levé Simonciniho tyče, po následném rohu hlavičkoval doprostřed branky Hubník.
37. minuta
Češi nadále tlačí svého soupeře, ale žádné střely nebo vážnější situace se zatím opět nekonají.
30. minuta
Rosického přímý volný kop z 25 metrů končí jen v náruči Simonciniho.
28. minuta
GÓÓÓÓÓL!!!! Konečně se fanoušci dočkali, Baroš se prohnal po pravé straně a zakončil křížnou střelou - 35. reprezentační branka. A je již druhým nejlepším kanonýrem čs. a české historie, odpoutal se od Antonína Puče.