Selva pálí z dálky, ale mimo.
22. minuta
Berretti dostává žlutou kartu za hrubý faul na polovině hřiště na Baroše.
19. minuta
Ouuu, Hubník ukázal útočníkům, jak se zbavit obránce, přihrál Barošovi, ten ale z otočky prázdnou branku netrefil. Škoda, kdyby přihrál Necidovi, útočník CSKA by střílel do prázdné branky.
17. minuta
Simoncini s obtížemi vyrazil pokus Svěrkoše z přední tyče po rohovém kopu.
15. minuta
Svěrkoš pálil z patnácti metrů po zemi, hostující brankář jej vyrazil, z následujícího rohu se dostal k hlavičce Hubník, žal bohu nepřesné.
13. minuta
Češi mají neustálý tlak na míč, ale stále se nemohou dostat na dostřel Simonciniho branky. Nepovedlo se to ani po přímém kopu Rosického a ani centru Kadlece.
10. minuta
Necid přenechal míč Barošovi, ten ale pálil do Pánu Bohu do oken.
9. minuta
Rosického střela ze dvaceti metrů neměla potřebnou výšku, Simoncini si s ní poradil, stejně tak se střelou Baroše ze stejné vzdálenosti.
8. minuta
Krásná kombinace po ose Svěrkoš-Necid-Rosický končí jen rohem. Z něj Češi nic nevytěžili.
4. minuta
Della Valle dostává první žlutou kartu utkání.
3. minuta
Tomáš Necid bere své slova o dohnání Jana Kollera na čele střeleckých tabulek české reprezentační historie vážně, ve vápně si krásně zpracoval míč, zakončil ale nepřesně.
3. minuta
První kontakt s míčem Tomáše Rosického, krásná přihrávka na Grygeru našla příjemnce.
2. minuta
Necidova střela z dálky brankáře hostí neohrozila.
1. minuta
Utkání začalo výkopen hostí, Češi ale brzo získali míč pod svou kontrolu.
17:16
Hymny jsou za námi, stejně jako oficialita - "Moje hra je fair-play" v rámci boje FIFA za fair play ve fotbale. Věřme, že hráči toto heslo potvrdí i na hřišti.
17:15
Oba týmy již jsou na stadionu, čekají nás hymny!
17:09
Sestava Česka: Čech - Grygera, Hubník, Rozehnal,Kadlec - Plašil, Hübschman, Rosický - Baroš, Necid, Svěrkoš. Češi nastoupí v hodně ofenzivním složení a po více jak dvou letech také s Tomášem Rosickým v sestavě.
17:08
Příjemný slunečný podvečer. Za 10 minut začně utkání na Městském stadionu v Uherském Hradišti. Narazí na sebe Česko a San Marino v rámci 3. kvalifikační skupiny o postup na MS 2010. On-line přenosem vás provede redaktor Lidových novin Antonín Vavrda.