18. srpna 2011 10:33 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Čontofalský se dočkal. Už může chytat za Slavii

Čontofalský. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Čontofalský. | foto: ČTK

PRAHA Fotbalová Slavia konečně smí využít jednu ze svých letních posil. Přestup Kamila Čontofalského je uzavřený a v pondělním ligovém utkání v Teplicích se může slovenský brankář poprvé postavit mezi tyče. "Je splněno všechno, co bylo potřeba. K příštímu utkání by měl být k dispozici," potvrdil LN ředitel Slavie Miroslav Platil.

Příchod Čontofalského ohlásila Slavia už na začátku července, ale administrativní průtahy v Řecku nedovolily, aby se bývalý hráč Bohemians, či Petrohradu mohl zapojit do soutěžních utkáních. Pokud by nejistota trvale i nadále, chystala se Slavia s Čontofalským ukončit tento týden kontrakt a shánět za něj náhradu. Nakonec však klub z Edenu nemusel krizovou variantu řešit. 

V první lize zůstává ještě jeden hráč, který z podobných důvodů zatím figuruje mimo sestavu. V Bohemians 1905 čekají, až FIFA potvrdí transfer sedmnáctiletého talentu Nicolase Šumského.

NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?
NÁZORY: V kolika letech jste si vzali hypotéku?

Anonym, nechci aby věděli, děkuji 8) Uvažuji o hypotéce, byt nebo dům. Musím samozřejmě ještě šetřit aby mi ji vůbec dali. Ale radši platit 8tisíc hypotéku než podnájem. Chci se zeptat v kolika letech jste si ji vzali, na co a zda nelitujete. Je mi 26, bezdětná.