jen za 89 Kč/měsíc

ZÁPAS DRUHÉHO KOLA ZÁKLADNÍCH SKUPIN EVROPSKÉ LIGY CSKA MOSKVA - SPARTA PRAHA SLEDUJEME V PODROBNÉ REPORTÁŽI!
90. minuta
Rozhodčí ukončil čtyřminutové nastavení. Je dobojováno. Sparta v Moskvě nebodovala a odjíždí s porážkou 0:3.
90. minuta
Borci z CSKA si závěr utkání užívají. Vyměňují si přihrávky a postupně se posouvají před bránu Sparty.
90. minuta
Závěr utkání se fotbalistům pražské Sparty vůbec nedaří. Všechny pokusy o kosmetickou úpravu výsledku končí daleko před vápnem CSKA.
87. minuta
Dočká se i Tomáš Necid, jenž se v dresu CSKA v závěrečných minutách ukáže divákům v akci. Vystřídal střelce třetí branky Doumbiu.
86. minuta
CSKA dává již třetí gól a je rozhodnuto. Fotbalisté CSKA rozebrali obranu soupeře, Doumbia si naběhl na kolmici, obešel gólmana Blažka a míč poslal do odkryté branky.
83. minuta
CSKA vede 2:0! Míč si na penaltový puntík pontík postavil Hernandéz a poslal míč do sítě. Blažek směr střely vystihl, ale zneškodnit ji nedokázal.
83. minuta
Erich Brabec zahrál v pokutovém území rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop.
81. minuta
Snahu vyrovnat podpoří útočník Kweuke, jenž nahradil Kladrubského.
78. minuta
Fotbalisté Sparty se pokoušejí o rychlou odpověď, jenže proti zformované obraně domácích to jde hodně těžko.
72. minuta
CSKA Moskva vede 1:0! Po rohovém kopu přenesl hlavou míč k opačné straně tyče Berezuckij a pohodlně ho do sítě usměrnil Doumbia.
67. minuta
Byl to právě Juraj Kucka, který se ihned po svém návratu na hřiště ocitl ve velké šance. V pokutovém území zasekl míč a vystřelil. Byl však v záklonu a ráně chyběla razance.
66. minuta
Zdá se, že je sparťanský ofenzivní záložník v pořádku. Vrací se na trávník.
65. minuta
Kucka je v pěči lékařů a nyní spolu s nimi opouští trávník.
64. minuta
Juraj Kucka padl k zemi a leží v nefotbalové pozici. Od Ignaševiče dostal ránu loktem.
59. minuta
Velkou šanci měli domácí. Honda mohl z nadějné pozice vypálit, ale místo toho hledal lépe postavené spoluhráče a akci pokazil špatnou přihrávkou na Lova.
58. minuta
Střelecký pokus ze střední vzdálenosti vyslal Wilfried, ale jeho ráně chyběla větší přesnost a razance.
57. minuta
Ve velmi dobrém světle se dnes prezentuje Václav Kadlec. Hýří aktivitou a dělá obraně CSKA mnoho starostí.
53. minuta
Po povedené individuální akci Gonzáleze střílel z hranice šestnáctky vysoko nad Honda. Kdyby trefil míč lépe, mophli jít domácí do vedení.
51. minuta
Velmi dobrý přechod do útoku předvedla Sparta. Wilfried vyslal do sprintu Podaného, ten postupoval sám na brankáře, ovšem včas se vrátili obránci a odzbrojili ho.