Neděle 5. prosince 2021, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jedna školácká chyba za druhou, vysmál se Lavi drogovým hříšníkům z Plzně

Sport

  13:45
PRAHA - Populární postava ze seriálu Vyšehrad Julius „Lavi“ Lavický má s tradičními hříchy fotbalistů hodně zkušeností. I s braním drog. Proto se na svém facebookovém profilu rozhodl opřít do „plzeňské“ dvojice Jan Kopic - Ondřej Vaněk, kteří se zapletli s drogovým dealerem.

Julius Lavický foto: OBBOD

„Ajajaj ajajaj! Kluci, kluci... By mě zajímalo, jak to druhej den po tom kombu asi kopalo, chmmmm,“ napsal Lavický na svůj Facebook. Slangovým výrazem „kombo“ poukázal na kombinaci kokainu s extází, které si měl bývalý hráč Plzně a dnes Ufy Vaněk u drogového dealera objednat.

V policejních odposleších se navíc mluví o tom, že si Vaněk vedle kokainu objednával u dealera Vítězslava Meišnera i extázi, současný hráč Viktorie Jan Kopic zase měl Meišnerovi půjčit pět set tisíc korun.

Ústřední postava ze seriálu Vyšehrad navíc reagoval i na ohlasy jeho fanoušků, kteří mu napsali, že se scénář k seriálu musí po podobných příhodách psát sám.

Plzeňský Jan Kopic v souboji s Milanem Havlem z Bohemians.
Ondřej Vaněk z Plzně.

„Jedna školácká chyba za druhou,“ vzkázal Vaňkovi s Kopicem legendární Lavi, jehož v seriálu stvárňuje herec a fanoušek pražské Sparty Jakub Štáfek. Poukazuje na to, že on se v policejních odposleších nikdy neobjevil.

„Vaňouse asi čekaly fyzické testy,“ připomněl jeden z fanoušků Lavického, který si v seriálu pomohl drogami k tomu, aby v týmu Vyšehradu mohl absolvovat fyzické testy. Přinesl mu je bývalý útočník Sparty Roman Bednář, který dříve užívání drog přiznal.

Autor:

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Advantage Consulting, s.r.o.
PROJEKTOVÝ MANAŽER (60.-70.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Plzeňský kraj
nabízený plat: 60 000 - 70 000 Kč

Mohlo by vás zajímat