Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela
130 let

Lidovky.cz

Jedna školácká chyba za druhou, vysmál se Lavi drogovým hříšníkům z Plzně

Sport

  13:45
PRAHA - Populární postava ze seriálu Vyšehrad Julius „Lavi“ Lavický má s tradičními hříchy fotbalistů hodně zkušeností. I s braním drog. Proto se na svém facebookovém profilu rozhodl opřít do „plzeňské“ dvojice Jan Kopic - Ondřej Vaněk, kteří se zapletli s drogovým dealerem.

Julius Lavický foto: OBBOD

Českým médiím nevěříme, Ondřej je dobrý člověk, říká o Vaňkovi šéf Ufy

„Ajajaj ajajaj! Kluci, kluci... By mě zajímalo, jak to druhej den po tom kombu asi kopalo, chmmmm,“ napsal Lavický na svůj Facebook. Slangovým výrazem „kombo“ poukázal na kombinaci kokainu s extází, které si měl bývalý hráč Plzně a dnes Ufy Vaněk u drogového dealera objednat.

V policejních odposleších se navíc mluví o tom, že si Vaněk vedle kokainu objednával u dealera Vítězslava Meišnera i extázi, současný hráč Viktorie Jan Kopic zase měl Meišnerovi půjčit pět set tisíc korun.

Ústřední postava ze seriálu Vyšehrad navíc reagoval i na ohlasy jeho fanoušků, kteří mu napsali, že se scénář k seriálu musí po podobných příhodách psát sám.

Plzeňský Jan Kopic v souboji s Milanem Havlem z Bohemians.
Ondřej Vaněk z Plzně.

„Jedna školácká chyba za druhou,“ vzkázal Vaňkovi s Kopicem legendární Lavi, jehož v seriálu stvárňuje herec a fanoušek pražské Sparty Jakub Štáfek. Poukazuje na to, že on se v policejních odposleších nikdy neobjevil.

„Vaňouse asi čekaly fyzické testy,“ připomněl jeden z fanoušků Lavického, který si v seriálu pomohl drogami k tomu, aby v týmu Vyšehradu mohl absolvovat fyzické testy. Přinesl mu je bývalý útočník Sparty Roman Bednář, který dříve užívání drog přiznal.

Autor:

Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko
Měsíc bez starostí s BEBELO® Milk 2: Vyhrajte zásobu mléka pro miminko

Zajistěte svému miminku to nejlepší hned od začátku s BEBELO® Milk 2, které je pečlivě vyvinuté pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte. Mléko...