Čtvrtek 2. února 2023, svátek má Nela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Manžel fanynky Sparty, která málem přišla o sluch, je z Plzně. ‚S Viktorií končím a můžete za to vy‘

Sport

  5:00
PRAHA - Aféra, kdy hodili fanoušci fotbalistů Plzně do sektoru diváků Sparty světlici, má nový rozměr. Manžel zasažené fanynky, která málem přišla o sluch, je fanoušek Plzně. A ten provinilcům vzkázal: „Kvůli vám přišla Viktoria o fanouška, který jí fandí od deseti let.“

Fanoušci Plzně v Praze na Letné. foto:  Michal Sváček, MAFRA

Šéf disciplinárky Baček: Pohár trpělivosti přetekl. Bezmozků se zbavíme jen přísnými tresty

Viníkovi, který trefil světlicí zmíněnou sparťanskou fanynku, hrozí až 10 let vězení za těžké ublížení na zdraví. A to i přesto, že žena o sluch nepřišla.

„Ráda bych uvedla na pravou míru pár věcí, které kolují na různých serverech. Nejsem po žádných operacích a pevně věřím, že sluch se mi plně vrátí,“ uvedla pro tn.cz.

„Rozhodně mi není nejlépe, ale vzhledem k situaci to mohlo být mnohem horší. Jsem v tomto optimistka. Dále bych chtěla uvést, že v nemocnici jsem byla pouze bezprostředně po incidentu k akutnímu ošetření,“ dodala.

Ještě sdílnější pak byl její manžel, který podporuje Plzeň. Ten se rozhořčil na sociálních sítích na příznivce Západočechů. 

„Končím s Viktorií. Fandím ji od 10 let, ale kvůli pár kriplům skončila manželka v nemocnici. Vyse*te si, vy ko*oti zaje*aní!“

Autor:

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat