28. listopadu 2018 12:58 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

VIDEO: Mourinho jako wrestler. Neudržel emoce a rozmlátil lahve s pitím

Jako ve wrestlingu. Mourinho zvedá nad hlavu držák s lahvemi na pití. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jako ve wrestlingu. Mourinho zvedá nad hlavu držák s lahvemi na pití. | foto: Reuters

MANCHESTER/PRAHA Pokaždé ho něco od „rozsudku smrti“ na trenérské židli Manchesteru United zachrání. V úterním zápase Ligy mistrů proti Young Boys Bern byl stav dlouhou dobu 0:0. Jenže v první minutě nastavení skóroval domácí Fellani a kouč José Mourinho se neudržel.

Není to první zápas, kdy United rozhodli v posledních minutách. Zápas s Juventusem otočili z 0:1 na 2:1 mezi 86. a 90. minutou, s Newcastlem rozhodl Sanchez také v 90. minutě. Fellani si trefu, kterou zajistil postup Rudých ďáblů ze skupiny Ligy mistrů schoval na čas 90+1´.

Emoce musely ven. José Mourinho neudržel klid a hodil lahvemi s pitím.
Trenér José Mourinho kope do držáku s lahvemi na pití.

Belgičan si při něm sice pomohl rukou, ale rozhodčí toto nedovolené hraní nepostřehl. A mohla propuknout ohromná radost, kterou ze sebe musel dostat i trenér José Mourinho. Po ruce byly jen lahve na pití, usazené v držácích. Podívejte se na video, co s nimi udělal:

Najdete na Lidovky.cz