26. června 2018 15:15 Lidovky.cz > Sport > Fotbal

Panák zdarma pro fanoušky v Riu. Pokaždé, když Neymar upadne k zemi

Neymar je opět na trávníku? Naléváme panáky zdarma celé hospodě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Neymar je opět na trávníku? Naléváme panáky zdarma celé hospodě. | foto: Reuters

RIO DE JANEIRO Sir Walter Pub v Rio de Janeiru zve na středeční závěrečný zápas Brazilců ve skupině E se Srbskem (20:00 SEČ) velice originálním způsobem. Využil totiž toho, že se největší hvězda brazilského týmu Neymar na světovém šampionátu velice často ocitá na trávníku a to ať přičiněním soupeřů či vlastní vinou. A proto v době zápasu rozdá všem lidem v baru panáka pokaždé, co se šestadvacetiletý útočník Paris St. Germain ocitne na zemi.

Tahle reklama zabrala okamžitě. Rozletěla se totiž po celém světě a je tak pravděpodobné, že bar navštíví i lidé, kteří budou v baru poprvé.

Brazilský bar navíc sklidil na cociálních sítích velkou chválu za to, že si dokáže udělat legraci i ze své největší modly, která je svými pády k zemi proslulá.

Neymar se dožaduje od rozhodčího odpískání penalty.
Naštvaný Neymar poté, co rozhodčí po konzultaci s videem odvolal původně...

„Jak jinak oslavit Neymarovy věčné pády k zemi než tak, že u nás pokaždé dostane panáka zdarma,“ stojí na facebookové stránce baru.

Otázkou je, jak Neymarovy pády pomohou samotné Brazílii. Protože pokud se Srby prohraje a Švýcaři v souběžně hraném zápase neprohrají s Kostarikou, kanárci budou ze šampionátu vyřazeni.

24.června 2018 v 23:46, příspěvek archivován: 26.června 2018 v 14:55

E o Sir Walter Pub, localizado no RJ?! Vai oferecer uma rodada de shot por conta da casa a cada tombo do Neymar na partida contra a Sérvia... #BRA #Copa2018 #WorldCup https://t.co/z79XLWsrKx

larJaroslav Šindelář

Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?
Partner nechce být u porodu, mám ho přemlouvat?

Ahoj, prosím poraďte mi, jak se s tím srovnat.