Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

21:00
27. minuta: Domácí otevřeli skóre. Blaszczykowski přešel přes čtyři hráče a nabídl šanci Brožkovi, který nekompromisně poslal míč do sítě.
20:55
22. minuta: Málem udeřilo na druhé straně. Čech skvěle vyhodil míč. Baroš předvedl tradiční sprint, ale Boruc jeho zakončení vyrazil na roh.
20:55
Tempo hry diktují domácí
20:50
18. minuta: A další tutovka domácích. Guerreiro lobem vybídl ke skórování Wawryzniaka, ale ten míč z voleje napálil nad branku Petra Čecha.
20:49
17. minuta: Velkou šanci měli i Poláci. Brožek narazil Murawskimu, ale ten místo zakončení zbytečně přihrával a Češi srazili na roh.
20:48
16. minuta: Jankulovski předvedl parádičku, ale o míč nakonec přišel.
20:47
Hraje se spíše uprostřed hřiště. Nakopávané míče ani na jedné straně nefungují.
20:41
10. minuta: Jankulovski se skvěle prodral přes levou stranu. Přihrál Slepičkovi a ten tváří v tvář gólmanovi Borucovi zklamal a zahodil stoprocentní šanci.
20:39
8. minuta: Roh zahrávali i domácí, ale Češi jej odvrátili.
20:36
6. minuta: Češi kopou první roh. Poláci si vápno pohlídali a následná střela od Plašila skončila vysoko nad.
20:35
3. minuta: Brazilec Guerreiro předvedl hezkou akci, ale zakončující Brožek byl dobře střežen obránci Česka
20:33
1. minuta: Baroš se prodral přes pravou stranu, ale Slepička nebyl ve vápně dost agresivní a velmi dobrou nabídku od Baroše nevyužil
20:31
1. minuta: Utkání bylo právě zahájeno
20:27
Oba týmy už jsou na hřišti. K úvodnímu hvizdu schází jen několik chvil.
20:23
Zápas by měl být vyprodán, což znamená kotel čítající 47.000 krků.
20:22
Čeští fotbalisté nastoupí v sestavě: Čech - Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Jankulovski - Pospěch, Kováč, Plašil, Šírl - Baroš, Slepička.
20:10
Zatímco Češi v prvním utkání remizovali v Severním Irsku, Poláci mají za sebou remízu 1:1 se Slovinskem a upachtěnou výhru 2:0 v San Marinu.
20:00
Vítejte u on-line přenosu z kvalifikace o mistrovství světa. Český fotbalový tým vyzvou dnes Poláci.