Úterý 30. dubna 2024, svátek má Blahoslav

22:24
Nastavení už domácí uhráli takticky skvěle a nepřipustili ohrožení branky. Polsko získává zasloužené tři body. Český tým má po dvou zápasech jeden bod.
22:21
90. minuta: Nastavovat se budou 3 minuty. Poláci šetří čas u našeho rohového praporku.
22:20
Jsme v euforii a kombinace konečně začíná vycházet. Cítíme možnost na vyrovnání. Času je ale málo.
22:18
87. minuta: Skvělá rychlá akce zanmená snížení. Čech dlouhým výhozem založil akci. Sionko našel na pravé straně nabíhajícího Svěrkoše, který prodloužil na Fenina, který dal našim barvám naději.
22:17
Gooooool!!! Češi snižují na 2:1.
22:16
86. minuta: Čeští fotbalisté talčí, ale šanci měli domácí. Brejk zastavil až v poslední možné chvíli Grygera.
22:12
82. minuta: Češi měli náznak šance po rohu. Ještě před ním vystřídal Baroše Fenin.
22:01
71. minuta: Češi rozhodně nejsou v pohodě. Kapitán Ujfaluši teď vytvořil obrovskou hrubici a situaci zachránil až Rozehnal. Z následného rohu Poláci řádně protáhli brankáře Čecha.
21:56
65. minuta: Šance na snížení. Jankulovski přihrával do uličky na Svěrkoše, který si zaběhl za obranu. Ten pohotově vystřelil, ale netrefil branku
21:54
63. minuta: Sionko začal aktivně, poslal do vápna už dva centry, ale Poláci odvrátili.
21:51
60. minuta: Nebezpečnou šanci Poláků odvrátil až Rozehnal. Za ním číhali dva volní protihráči.
21:50
59. minuta: Dudka zkosil unikajícího Plašila. První žlutá karta.
21:49
Trenér rada připravil hned dvě střídání, ze hřiště odešli Slepička s Grygerou, místo nich přišli Sionko a Svěrkoš
21:43
53. minuta: Poláci zvyšují na 2:0. Skvělou přihrávkou Guerreiro vyslal na Čecha Blaszczykowskiho a ten nezvahál, našeho gólmana pokořil efektním lobem.
21:38
48. minuta: Lewandowski fauloval pronikajícího Ujfalušiho. Následný signál českého týmu skončil jen rohem.
21:36
Přestávka skončila. Týmy nastoupily do druhého poločasu.
21:19
Rozhodčí zapískal konec prvního poločasu. Až na úvodní pětiminutovku Češi na trávníku mnoho nepředvedli. Jediný kdo byl trochu vidět je Jankulovski. Doufejmě, že druhá část zápasu přinese výrazné zlepšení.
21:18
Češi sice opticky hru vyrovnali, ale do šance se snaží propracovat velmi lopotně. Na obo strnách vládnou obrany.
21:10
37. minuta: Česká šance. Pospěch centroval z pravé strany a nehlídaný Baroš z penaltového puntíku hlavičkoval nad branku.