Pátek 17. září 2021, svátek má Naděžda
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ribéry jezdil po zadku, chválila fotbalová reportérka miss Chlebovská

Sport

  13:02
PRAHA - Fotbal a krása. I to lze snoubit. Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská okusila roli reportérky během utkání Ligy mistrů Manchester City - Bayern Mnichov. Po zápase vyzpovídala i hvězdu úřadujících šampionů Francka Ribéryho. "Nevím, kdo z nás dvou byl nervóznější," smála se Chlebovská.

Tereza Chlebovská jako reportérka při Lize mistrů. foto: archiv Terezy Chlebovské

Chlebovská pochází ze sportovně založené rodiny. Její otec byl atlet, hrál volejbal a stal se i fotbalovým rozhodčím. I proto má rodačka z Krnova tak vřelý vztah k fotbalu.

Jak jste se k pozici reportérky dostala?
Abych se přiznala, tak úplně přesně nevím, jak to celé vzniklo. V létě jsem byla na dovolené, když mi přišla sms od managementu České Miss, že by o mě měla zájem Prima COOL a jejich pořad Liga mistrů. Až později jsem se dozvěděla, že právě Libor Bouček, který pořad moderuje, mě doporučil, protože věděl, jaký vztah k fotbalu mám. Jsem mu za to nesmírně vděčná.

Byla jste před vstupy nervózní?
To jsem samozřejmě byla, vždyť šlo o mojí premiéru. Na druhou stranu je to něco, co by mě opravdu bavilo, takže je to i výzva. Chci dokázat lidem i sobě, že v tom můžu být dobrá.

Budete v tom pokračovat?
Ráda bych, bude ale záležet na tom, jak moc mi to půjde či nepůjde. Je však super být součástí něčeho tak velkého jako je Liga mistrů.

Jak proběhla vaše příprava? 
O prázdninách jsem chodila na řečnické kurzy, ale to bylo ještě v době, kdy jsem s televizí nebyla domluvená. Malý základ tedy mám, je ale potřeba v tom pokračovat, zlepšovat se a zdokonalovat. Mám se toho ještě co učit, čehož jsem si vědoma. Faktem ovšem je, že mi nechybí chuť ani odhodlání.

Po utkání jste vedla rozhovor s hvězdou Bayernu Ribérym, jak na vás zapůsobil?
Naprosto skvěle. I když nevím, kdo z nás dvou byl víc nervóznější. (úsměv) Působil na mě velice mile.

A jak hodnotíte jeho výkon? K výhře 3:1 přispěl gólem.
Byl bravurní. Sama jsem po utkání řekla, že pro mě to byla jasná jednička celého zápasu. Jezdil po zadku, vytvářel šance a skóroval. Dle mého názoru skvělý výkon.

Co říkáte kvalitu utkání a atmosféru na Etihad Stadium?
Musím říct, že jsem od zápasu čekala vyrovnanější hru. První půli jasně ovládl Bayern, byl o třídu lepší než domácí. Ti se zvedli až ve druhém poločase a to nestačilo. Zaslouženě tak vyhrál Bayern. Atmosféra po celou dobu zápasu gradovala, hlavně ale fanoušci hostů byli vynikající, slyšet byli po celou dobu utkání.

Nová Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská odpovídala na dotazy čtenářů serveru Lidovky.cz.

Královna krásy v redakci Lidovky.cz. Po svém vítězství v Česká Miss 2012 odpovídala našim čtenářům v on-line rozhovoru. "Při výběru partnera jsem náročná," přiznala.

Donesly se k vám už nějaké ohlasy na vaše vystoupení?
Zatím musím říct, že jsou kladné. Na druhou stranu jsem hodně sebekritická, takže vím, že to mohlo byt daleko lepší. Vím, že to zvládnu i lépe.

Bayern přehrál City, jak si proti němu povede Plzeň v následujícím kole Ligy mistrů?
Bude to mít hodně těžké, co si budeme povídat. Favoritem bude určitě obhájce titulu, který ale může Plzeň podcenit a ta na druhou stranu překvapit.

Je o vás známo, že fandíte Spartě. Jak hodnotíte její dosavadní průběh sezony?
Začátek nebyl pro Spartu úplně ideální, v průběhu sezony se ale dokázala semknout a zlepšovat své výkony natolik, že momentálně je na první příčce tabulky. Spokojenost tedy určitě je, do konce sezony ale ještě vede dlouhá cesta.

A probojuje se do dalšího ročníku Ligy mistrů?
Tak určitě. (smích)

Autor:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....