Středa 8. května 2024, Den vítězství

21:11
42. minuta: Sporná žlutá pro Martina Fenina. Ten se na hranici vápna snažil vymanit z judistického objetí domácího beka. Poté co se mu to povedlo, dal domácímu hráči nechtěný políček. Rozhodčí místo možné penalty trestá až právě tento pohyb rukou českého útočníka.
21:10
40. minuta: Sedmý roh českých fotbalistů opět k vážnější šanci nevedl.
21:07
38. minuta: Domácí Bennetti poznal tvrdost Jana Poláka a je odnášen na nosítkách.
21:04
36. minuta: VELKÁ ŠANCE!!! Milan Baroš se ve vápně obtočil kolem obránce, mířil na přední tyč z pár metrů, domácí brankář skvěle zásáhl nohou.
21:03
Čeští fotbalisté mají již velkou územní převahu, narůstá standardních situací. Zatím z nich ovšem nezapršelo.
21:03
32. minuta: Šestý roh Česka zakončil nepřesnou hlavičkou Rozehnal.
21:00
31. minuta: Vannucci dostává za stažení Sionka první žlutou kartu zápasu. Následuje další nevyužitá česká standartní situace.
20:57
29. minuta: Pátý roh, tentokrát z naší levé strany a hned po něm měl šanci Rozehnal. Jeho hlavička ale dopadla stejně, jako Barošova před pár minutami.
20:55
26. minuta: Po centru Pospěcha se dostal k hlavičce Baroš, ale přestřelil.
20:49
23. minuta: Další roh našich, ale jak Jankulovski, tak Šírl je zahrávají špatně. Následně se dostává po pěkné kombinaci do šance Sionko. Místo toho, aby dostal míč do branky, nakopl domácího brankáře.
20:47
17. minuta: Češi zvyšují obrátky. Další průnik tentokrát Baroše. Následují další dva rohy, ani jeden z nich nebyl nebezpečný.
20:46
15. minuta: První obrovská šance českých fotbalistů. Jankulovski nezahrál přímý kop tvrdou ranou, ale jen poslal míč podél zdi na Sionka, jeho křížná střela jen těsně minula levou tyč.
20:43
13. minuta: Češi zahrávají první rohový kop. Marek Jankulovski jej rozehrál na přední tyč, následný centr nikoho nenašel, odražený míč nápálil vysoko nad Radek Šírl.
20:39
Prvních deset minut za námi. Utkání postrádá rytmus, více mají míč v držení domácí. Čeští fotbalisté si nejsou schopni si kloudně přihrát. Klasický "vesnický" fotbálek.
20:35
7. minuta: První jakž takž šance českého výběru. Fenin zatáhl míč po levé straně do vápna, jeho zpětná přihrávka našla dříve domácího beka. Polákovi chyběl jeden krok.
20:35
5. minuta: Zatím se hraje ve středu pole. Více mají míč na svých kopačkách překvapivě domácí.
20:31
1. minuta: V první šanci Martin Fenin, ten stál ale v ofsajdu.
20:30
Utkání začalo. Výkop měli domácí "borci".
20:29
Obsazená je jen hlavní tribuna. Na stadionu je zhruba tisíc fandů. Celková kapacita je více jak 7 tisíc míst.